Ak si si niekedy prešla tým, že si bola v správnom čase na správnom mieste, určite vieš, že načasovanie je veľmi dôležitý faktor v živote.

Tak, ako aj v živote, tak aj v láske a vzťahoch. Tvoje znamenie ti o tvojom vzťahu vie povedať veľmi veľa. Dnes ti prinášam článok, kedy je ideálny čas na to, aby ste sa s partnerom nasťahovali k sebe.

Baran

Baran je vždy odvážny a nadšený robiť nové veci. Ideálny vek pre Barana je už okolo dvadsiatky.

Býk

Býk má hlbšie zmýšľanie a vníma veci vo svete jemnejšie. Keď bude mať Býk 33 rokov, je pre neho ideálne bývať spolu s partnerom.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Pre blíženca, rozhodnutie bývať s niekým, je veľmi náročné. Blíženec nie je vôbec pripravený usadiť sa. Keď však bude mať po 32, môže na to myslieť.

Rak

Pre Raka, spoločné bývanie s niekým, je veľmi príjemné a cíti sa prirodzene. Ak bude mať 25 rokov, je ideálny čas na toto rozhodnutie.

Lev

Lev. Verný a milujúci človek. Pri dovŕšení dvadsiatky môže uvažovať o presťahovaní, bude sa správať zodpovedne a dá sa na neho spoľahnúť.

Panna

Kedykoľvek. Naozaj. Jediná vec, ktorá ťa drží je otázka srdca. Miluješ svojho partnera? Ak je odpoveď úprimná, ideálny čas na spoločné bývanie je kedykoľvek – či máš 23 alebo 32.

Váhy

Váhy sú veľmi spoločenské znamenie, veľmi priateľské. Zvyčajne je ideálny čas na presťahovanie sa okolo 20 až 22 rokov.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Škorpión je veľmi milujúci človek, ktorý prináša do života samé vzrušenie. Vek 28 alebo 29 rokov je ideálny na spoločné bývanie.

Strelec

Život so strelcom sa môže zdať veľmi lákavý. Toto znamenie má veľmi veľkú charizmu. Ideálny vek na presťahovanie je okolo tridsiatky. 

Kozorožec

Kozorožec nepotrebuje presné vyjadrenie toho, kedy je ideálny čas na spoločné bývanie. Je veľmi organizovaný a tak mu spoločné bývanie musí sedieť do plánov a kariéry.

Vodnár

Vodnár je zložité znamenie. Je to preto, pretože potrebuje veľa času na to, aby si na nejakého človeka zvykol. Spoločné bývanie je veľký krok a tak si to musí dobre zvážiť. Ideálny vek je 31 rokov.

Ryby

Ryby sú veľmi impulzívne, pokiaľ ide o spoločné bývanie a o spoločný život so svojim partnerom. Ale, drahé znamenie, spomaľ. Ty máš najviac času zo všetkých. Keď budeš mať 35 rokov, môžeš o tom začať uvažovať.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.