http://jeromelicht.tumblr.com/

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Baran:

Tvoj ex bol náladový a veľmi temperamentný. Nemal žiadnu trpezlivosť s tebou, bol neuveriteľne impulzívny a čo si zmyslel, musel mať hneď teraz.

Býk:

Ak bol tvoj bývalý býk, je mi to ľúto. Tvoj ex bol neuveriteľne majetnícky a to bol pravdepodobne dôvod, prečo si sa s ním rozišla. Dokonca sa za to na teba nahneval.

Blíženci: 

Tvoj ex bol neuveriteľne nerozhodný a pokúšal sa s tebou niekoľkokrát ešte spojiť, no za chrbtom ťa urážal. Nevedel si vybrať či má rád teba alebo viac jeho priateľov. Preto si ty vybrala za neho.

Rak: 

Ako rak bol tvoj priateľ manipulatívny a neistý. Vždy na teba pôsobil tak, akoby musel ovládať každý tvoj krok. Toto bol dôvod, prečo ťa zastrašoval.

zdroj: pexels.com

Lev: 

Tvoj ex bol teda poriadne melodramatický. A veľmi dobrý hráč. Vždy ťa vedel pekne spracovať, aby dosiahol to svoje. Dobre bolo, že si od neho odišla.

Panna: 

Tvoj ex bol príliš vážny. Bral vážne všetko, čo si mu povedala a tažko si zvykne na život bez teba. No ty určite netúžiš po živote bez humoru.

Váhy:

Tvojmu ex budeš riadne chýbať. Bude za tebou ešte dlho, predlho smútiť. Nikdy na teba nezabudne a ak sa bude dať, pri každej situácii ťa bude citovo vydierať, aby si mu dala šancu.

Škorpión:

Ak bol tvoj bývalý škorpión, buď rada, že nejdeš na liečbu. Tvoj bývalý bol poriadny žiarlivec a maniak. Urobí všetko preto, aby bol šťastný, tak si dávaj pozor aj po rozchode.

zdroj: unsplash.com

Strelec: 

Tvoj ex bol netrpezlivý. Vždy dával sľuby, ktoré nesplnil. Vždy, po chybe, vravel, že sa polepší, ale nikdy to nedodržal. Nikdy.

Kozorožec:

Tvoj ex všetko rád zdieľaľ na sociálnych sieťach. Nevadí mu úplne ťa strápniť, hlavne že on si vyleje srdce. Pravdepodobne by si si ho mala aj po rozchode zablokovať.

Vodnár:

Tvoj ex bol tvrdohlavý. Nebudeš mať nikdy dosť síl presvedčiť ho, že to, čo sa stalo vo vašom vzťahu bola aj jeho chyba, nie len tvoja.

Ryby:

Tvoj ex bol riadne prefíkaný. Bude ťa zo všetkého obviňovať a dokonca ešte aj priateľov zavolá na jeho stranu a oni mu uveria. Ryby sú veľmi dramatické znamenie.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating