instagram/charlyjordan

Ak sa ešte radíš medzi tie dámy, ktoré si hľadajú svoju lásku, tak potom tento článok je pre teba ako šitý! Dnes ti prezradíme tipy, ktoré ti môžu pomôcť zažiariť na rande a upútať jeho pozornosť naozaj zmyselne a tak, že na teba bude zabúdať len veľmi ťažko. Niekedy v jednoduchosti je krása a to platí aj pri tomto, pri tipoch, ktoré ti prezradíme. Takže sa pohodlne usaď a dovoľ svojej mysli nasávať!

Britský denník Daily Mail rozpracoval efektívne rady, ako na to. Podľa neho, každá dáma si zabezpečí opätovné stretnutie.

Základom je skromnosť. Prehnane okázalé bary či miesta skôr evokujú v hlave muža povrchnosť ženy a zároveň jej náročnosť. Radšej by si mala staviť na niečo jednoduché, kde sa ale budete obaja cíti priam božsky. Niekde, kde budete mať svoje súkromie a priestor spoznať jeden druhého. Odporúča sa prostredie, ktoré pripomína domácke prostredie. Ak si si doteraz myslela, že len „dokonalo“ vyzerajúce oblečenie vie poblázniť muža, tak to vymaž z hlavy. Na rande by si si mala predovšetkým obliecť to, v čom sa cítiš sebaisto a komfortne. Chceš mu predsa ukázať svoje ja, ktoré ho má zaujať… Na to nepotrebuješ šaškoviny v podobe oblečenia.

MOBIL NA STÔL NEPATRÍ! Veľmi dôležitá poznámka, ktorú by si nemala ignorovať. Dnes je veľmi populárne mať všade so sebou mobilný telefón. Na rande by si ho mala mať radšej v kabelke. Totižto už sme tak naučení na „bezhlavé“ ťukanie, že to robíme aj vtedy, keď sa to nehodí. Zároveň, neboj sa mu po rande napísať prvá. My ženy máme zafixované, že by to mal urobiť muž. Nuž, doba sa mení. Samozrejme, keď ti odpíše, hneď mu neodpíš, aby sa mal na čo tešiť. (: Samozrejme, nikdy ho nezahlcuj správami. Čas predsa ukáže, či to má zmysel alebo nie. Buď vždy rozumná a nestrácaj hlavu len preto, že túžiš po láske!

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating