muž

Ako my ženy, tak i každý muž je v niečom lepší a naopak. Astrológia však poníma aj tie mužské znamenia zverokruhu, ktoré sú spomedzi všetkých najžiadanejšie. Pokiaľ tu nájdeš svoju drahú polovičku alebo niekoho tebe blízkeho, máš byť právom na čo hrdá. 

Najžiadanejší muži podľa znamenia zverokruhu

1. Baran

Baran, ktorý vedie svorku žiadaných mužov je nebojácnym priekopníkom známym svojou sebadôverou a odvahou. Ovládaný je Marsom a vyžaruje nepopierateľnú auru vášne a energie, ktorou k sebe priťahuje ľudí.

S dobrodružným duchom a neochvejným odhodlaním je aj muž tohto znamenia známy svojimi magnetickými vodcovskými vlastnosťami a podmanivou charizmou. Tá vždy rozžiari každú miestnosť, do ktorej vstúpi.

Silný muž
zdroj: Unsplash/Tristan Dixon

2. Lev

Levovi vládne Slnko a aj muž tohto znamenia má prirodzene neodolateľnú žiaru, ktorá z neho robí stredobod pozornosti všade, kde sa objaví. Jeho bezhraničná charizma a cit pre drámu z neho robia prirodzeného umelca, ktorý bez námahy uchváti mnohé srdcia svojou vrúcnou a veľkorysou povahou.

S vrodeným zmyslom pre vodcovstvo a magnetickým šarmom má tento muž kráľovský pôvab, ktorý zanecháva trvalý dojem na každého človeka, ktorého stretne.

3. Váhy

Muž tohto znamenia je stelesnením milosti, diplomacie a šarmu. Vládne mu Venuša, bohyňa lásky a krásy. Má jedinečnú schopnosť vytvárať harmóniu a rovnováhu vo svojom okolí.

Jeho prirodzená túžba po spravodlivosti z neho robí prirodzeného mierotvorcu, ktorý priťahuje obdivovateľov svojím podmanivým dôvtipom a inteligenciou. Chlap narodený v znamení Váh je zručný a zhovorčivý, čím bez námahy razí cestu do sŕdc ľudí vôkol seba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy