Photo by Dimitri Kuliuk from Pexels

Každá žena si myslí, že je pre svojho muža tou najlepšou partnerkou. A snáď každá žena v dlhodobom vzťahu sníva o tom, že jej na ruke pristane snubný prsteň, a ona sa tomu svojmu stane aj manželkou.

Ale zmení sa po svadbe niečo? Bude pre neho stále dobrou ženou? To závisí od mnohých vlastností, ktoré ani ten prsteň nedokáže zmeniť. Ktoré ženy bývajú najlepšími manželkami? Narodené v týchto 3 znameniach!

Lev

O žene narodenej v znamení Leva je známe, že je vernou partnerkou. Potrebuje muža, ktorý ju bude chápať, podporovať, a nezľakne sa jej obľube vo výstrednosti. Pretože je rovnako silnou osobnosťou akou je ona. Ak takého nájde, je k nemu absolútne lojálna a nikdy nepomyslí na to, že by ho zradila. Rodinu kladie na prvé miesto a pre svoje deti je ozajstnou mamou levicou. Problémov v manželstve sa nezľakne a vždy bude robiť všetko pre to, aby sa mali s partnerom dobre. Manželka v znamení Leva je jednoducho istota.

Baran

Žena narodená v tomto znamení je veľmi ambiciózna, vášnivá, so zmyslom pre dobrodružstvo, takže po svadbe sa z nej určite nestane žienka domáca. Jej manžel sa však s ňou počas ich spoločného života rozhodne nudiť nebude. V každom smere ho bude podporovať s rovnakou energiou, akú vkladá do ich vzťahu. Aj keď to občas vyzerá, že rodina pre ňu nie je na prvom mieste, vynahrádza to inými vlastnosťami, ktoré do manželstva prinesie.

Rak

Račica je kráľovnou všetkých manželiek. Svojho partnera bezpodmienečne miluje a dokáže mu to vždy, keď sa bude dať. Za svoje city sa totiž vôbec nehanbí. K manželovi bude vždy úprimná a ak nastane problém, dá mu šancu napraviť ho. Je rodinne založená, manžel a deti sú pre ňu životným číslom jedna. Chce im dopriať sladký a útulný domov, aby im nikdy nechýbalo jeho teplo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy