Instagram/coelhoandre__

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pomaly to začína. Či chceš alebo nechceš, prichádza zimné obdobie, ktoré je sprevádzané hrubými kabátmi, čiapkami a rukavicami. Najlepšie, čo môžeš urobiť, je kúpiť si letenku do teplých krajín a užiť si horúce počasie.

Tieto destinácie ti to umožnia, pretože ťa privítajú aj počas zimného obdobia teplotou od 22 do 25 stupňov.

Maldivy

Ostrovčeky v obklopení oceánu predstavujú dovolenku ako z reklamy. Pokiaľ si chceš počas zimy oddýchnuť, najviac odporúčame práve Maldivy. Slnečné lúče ti opália pokožku aj v decembri a prežiť Vianoce v exotike nie je zlý nápad.

Kanárske ostrovy

Kanárske ostrovy sú u nás veľmi obľúbenou destináciou. Počas zimy sú tu teploty v rozpätí od 20 do 25 stupňov. Počasie je počas celého roka príjemné a s dažďom sa môžeš stretnúť naozaj výnimočne.

Egypt

Táto krajina sa nachádza v teplom podnebí, preto sa nemusíš báť, že by ti bola zima. V lete sa teploty môžu vyšplhať až na 45 stupňov, no počas decembra je v Egypte príjemných 25. Ideálne počasie na to, aby si spoznávala pyramídy, kultúru a nové jedlá.

Dominikánska republika

V Dominikánskej republike je teplo počas celého roka. Čo je ale zaujímavé, s dažďami sa tu môžeš stretnúť skôr v júli a auguste, než v novembri či decembri. Preto sa navštíviť túto krajinu oplatí najmä cez zimu.

Thajsko

Destinácia, ktorá ponúka naozaj veľa zábavy. Všade sa nachádza tropické podnebie, preto sa nemusíš báť, že by si sa triasla od zimy. Počas letných mesiacov môžeš naraziť na zvýšené riziko zrážok, no neskôr je počasie teplé a príjemné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie