Alebo by ti nemali chýbať. 

1. Kokosový olej

Čarovný olej, ktorý nájdeš ako v kuchyni, tak v kúpeľni. Nielen, že má ľúbivú vôňu, je zdravý, prírodný, ale je aj neuveriteľne univerzálny. Ocenia ho tvoje vlasy, ak ho použiješ ako kondicionér alebo ako prímes do domácej masky na vlasy. Vlasy sa budú ľahšie rozčesávať, budú zdravšie a pevnejšie. Na tvári zas pomáha redukovať akné. Ak ti stále nestačili pádne dôvody, poviem ti tajomstvo, že napomáha odstraňovať ženskú celulitídu.Processed with VSCOcam with a1 preset

2. MARK

Celým menom MARK Coffee Scrub je láska na prvý dotyk. Kávový píling je vhodný na rozmaznávanie tvojej pokožky, ktorej dodá svieži nádych aj v zimnom období. Vhodný je na celé telo, problematické partie, ale aj na tvár. Jeho čisto prírodné zloženie, ťa očarí. Pokožku po sebe zanechá neuveriteľne hladkú a hlavne zdravú. Aj preto má vodeodolný balíček MARKA popredné miesto v kúpeľni.

MARK-a kúpiš najvýhodnejšie TU! 

1_

3. Pena do kúpeľa

Každá jedna, by sme si mali vedieť urobiť chvíľu iba pre seba. Pena do kúpeľa je ideálny iniciátor relaxu, oddychu a chvíľkového vypnutia mysle. Horúci kúpeľ s aromatickou vôňou ťa uvoľní a naladí aj po stresujúcom dni v chladnom, nepríjemnom počasí. A napokon nie je ideálnejšie miesto na zmáčanie strán obľúbenej knihy, ako vo vani plnej peny.

 

4. Suchý šampón

Je doslova náš šampión a záchranca, v rýchlej úprave vlasov. Je hektický stresujúci deň počas, ktorého sa nabeháš a tvoja hriva dostane nie príliš príťažlivý vzhľad mastných vlasov. Do večerného stretnutia s budúcim otcom tvojich detí zostáva necelá hodinka a naozaj si vlasy nestíhaš umyť. Vtedy ťa na poličke v kúpeľni bude očakávať on. Vhodný je aj ako prvá pomoc na cestovanie, výlety a letné festivaly.

4

5. Čierne čistiace mydlo

Posledný produkt je opäť z oblasti prírodnej kozmetiky, ktorý v kúpeľni jednoducho musí byť. Ide mydlo s aktívnym uhlím, ktoré nie je zaujímavé len tajomnou farbou ale aj svojimi účinkami. Pleť čistí, detoxikuje, odstraňuje nečistoty, vyrážky a ošetruje akné. Účinná zbraň proti mastnej a problematickej pleti.

A akí sú tvoji pomocníci v kúpeľni z oblasti kozmetiky, na ktorých nedáš dopustiť? Podeľ sa s nami so svojimi vychytávkami v komentároch.


photos: pinterest

cover foto: pinterest/insta: makeupbylucid

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife