Dominika Mirgová prešla za posledné roky veľkou zmenou. Kým kedysi ju trápili kilogramy navyše, dnes sa môže pýšiť ukážkovou postavou. Dala si zväčšiť prsia a vyrovnať zuby, aby bola so sebou viac spokojná. Jej súčasný vzhľad sa však niektorým fanúšikom veľmi nepozdáva.

Pod príspevkami na Instagrame sa kopia negatívne komentáre na Dominikinu adresu. Hejteri upriamujú pozornosť na jej výzor a na to, že podľa nich pôsobí veľmi zostarnuto a už to vôbec nie je Dominika, na akú boli zvyknutí kedysi.

Známa speváčka posledné dni žije len hudbou, pretože vydala nové EP Odznova. Aj napriek tomu, že veľa ľudí chváli jej hlas a skladby, vždy sa nájdu aj tí, ktorí radi niečo skritizujú.

Pod príspevkami Dominiky na Instagrame sa kopia negatívne komentáre

„Neviem čo so sebou robíš, ale vyzeráš, ako keby si mala 50 rokov.“

„Si pekná žena, ale vyzeráš zostarnuto… niekedy je menej viac.“

„Za mňa si bola krajšia predtým, už sa všetky podobáte na Paviela.“

„Fíha, toto je dosť zlá fotka. Vyzeráš na nej ako niekto iný… dosť umelo.“

„A boha, nespoznávam! Čo ci nevyšol botox?“

„Samá plastika.“

„Musí byť extra namáhavé tváriť sa takto neprirodzene na každej fotke, že.“

Nie je to prvýkrát, čo sa na Dominiku zvalila vlna kritiky. Ľudia si vždy našli niečo, na čo sa zamerali a kvôli čomu ju zvozili pod čiernu zem. Buď to bolo to, ako sa oblieka, ako vyzerá alebo ako spieva. Minulý rok sa dokonca vyjadrila, že ju negatívne komentáre nezaujímajú a stará Dominika je už dávno preč.

K týmto aktuálnym neprajným komentárom sa zatiaľ nevyjadrila, takže je možné, že si ich len prečíta a naozaj prehliada. Veď asi nikto nechce byť zahltený negatívnymi emóciami, no nie?

Čo si o tých komentoch myslíš ty? Súhlasíš s nimi alebo ani nie?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.