pinterest/markscrub.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nie vždy sa správa dokonalo a občas ťa riadne vytáča, no, popravde, pre teba je dokonalý. Reč je o ňom – “iba kamarát”/kamarát/priateľ/frajer/muž tvojho života. Má narodeniny či meniny a možno sa neúprosne blíži vaše prvé spoločné výročie. Alebo chceš byť len super priateľka, ktorá mu vyčaruje široký úsmev na tvári? Hoci nevieš, ako presne. Od toho sme tu my – aby sme ťa zachránili!

V nasledujúcich tipoch možno nájdeš to pravé orechové a správnu inšpiráciu pre tvojho vyvoleného.

A čo tak adrenalín?

Si jedna z tých žien majúca po svojom boku polovičku, ktorá nevie obsedieť na zadku? Je ťažké zaujať ho a vyraziť mu niečím špeciálnym dych? Takémuto typu muža odporúčame darovať kúsok adrenalínu – malý zážitok. Poukaz na jazdu v jeho vysnívanom autíčku (áno, každý muž má nejaké auto, ktoré si nemôže dovoliť – zatiaľ), skok s padákom, bungge jumping alebo permanentka na kruhový tréning, nech sa poriadne zničí. Jednoducho, akákoľvek aktivita, ktorá mu rozprúdi krv v žilách je vítaná!

58b8af1369d41ba3896111be1a19a76c zdroj: pinterest.com

Nielen kozmetika – MARK for HIM after GYM

Vážne darovať priateľovi sortiment z kúpeľne? VÁŽNE! A to – MARKA! Prírodný kávový píling už dávno nie je miláčikom iba nás, žien. Dopraj aj jemu pocit rozmaznávania pokožky po ťažkom tréningu, po nekonečne dlhej porade alebo iba po “zlom” úmornom dni. Prírodné zložky pílingu ošetrujú a regenerujú pokožku. Zaručený výsledok ocení nielen on, ale hlavne ty. Poprípade sa k takémuto kúpeľu môžeš iniciatívne pridať. Vieme, že bude nadšený.

_02 zdroj: markscrub.com

Spoločná chvíľa

Práve sa blíži koncert jeho obľúbenej kapely či speváka. Do predaja sa pomaly, ale isto ponúkajú lístky na letné hudobné festivaly. Možno ešte nebol poriadne v divadle a možno je to práve ten typ, ktorý ocení príjemný podnik, dobré pivo a stand-up vystúpenie. Každopádne, riešením je niečo pre vás oboch vo dvojici. Naplánovať výlet, podujatie, jednoducho, spraviť mu príjemný večer s tebou.

Cozy-Engagement-Photo-Shoot-Loft zdroj: pinterest.com

Láska ide cez žalúdok

Súčasťou pekného príjemného večera by malo byť/MUSÍ byť jedlo. Áno, pozvať ho na večeru je síce riešenie, ale čo keby si ukázala svoje kulinárske schopnosti ty? Na nete je kopa receptov, podľa ktorých pripravíš chutné jedlo (jeho obľúbené) bez strát v kuchyni. Ak to bude situácia vyžadovať, maj mamu na telefóne. Ak mu uvaríš večeru, bude vidieť, že nie si len do voza, ale aj do koča. A ak to aj nevyjde podľa predstáv, stále môžeš ukázať dôvtip a s pokojom Angličana objednať pizzu.

27807556b50048419e268f3e9e50d0c0 zdroj: pinterest.com

Pre teba aj pre neho

To, že má sviatok, sa ráta, ale čo tak kúpiť a obdarovať seba? Niečo, čo on potom môže oceniť, tešiť sa z toho a nechať na tom oči? Máme na mysli pekný a jednoduchý komplet spodnej bielizne. Módnym hitom sú teraz jemné nevystužené podprsenky s rôznymi aplikáciami. Čipka, kvety, transparentné materiály. Nič príliš vulgárne. Ktorý muž by sa nepotešil, že si jeho priateľka takto urobila radosť na jeho sviatok!

_01 zdroj: pinterest.com

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating