Pexels/Elina Fairytale

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vianoce sú tu čo nevidieť a ty stále premýšľaš nad tým, čím by si spravila radosť svojej polovičke. S obchodmi je to v aktuálnej situácii taktiež všelijaké, keďže množstvo z nich je úplne zavretých. A navyše, tento rok si aj tak neplánovala kúpu svetra, boxeriek, kozmetiky či ponožiek. 

Vždy ti však dokáže vyčarovať úsmev na tvári, keď na ňom vidíš, že ho darček od teba potešil. Vybrali sme pre teba niekoľko tipov, ktorými urobíš radosť nielen jemu, ale môžete si ho dokonca užiť vo dvojici. Darčeky môžeš zakúpiť online a ušetriť s nimi nielen čas či zbytočne vyhodené peniaze. My ženy sme nápadité a kreatívne, preto by mal byť aj dar od nás nie iný ako jedinečný a originálny. 

Pokiaľ nechceš, aby bol darček od teba poriadny trapas, prečítaj si aj náš článok o tých najhorších daroch, aké môžeš mužovi dať.

Darčeková poukážka

Pokiaľ vieš, čo ho baví, o čom rozpráva tak, že mu to robí radosť, čo si rád kupuje, ktoré obchody navštevuje, máš eso v rukáve. Zaobstaraj mu darčekovú poukážku. Týmto absolútne nič nepokazíš, práve naopak. Sú totižto chlapi, ktorí majú radi veci proste po svojom.

Zážitok

Aj ten sa dá darovať a dokonca na niekoľko rôznych spôsobov. Na zážitok sa totižto viažu emócie, ktoré majú častokrát väčší prínos ako také hmotné veci. Ak má tvoj priateľ rád adrenalín, no ešte stále premýšľa napríklad nad takým tandemovým zoskokom padákom, je čas mu to dopriať. A čo taká jazda na Ferrari alebo pretekárskej bugine? Ak rád varí, poteš ho kurzom varenia. Darovať mu môžeš dokonca aj váš spoločný zážitok, napríklad let balónom alebo wellness pobyt vo dvojici či spoločný výlet. Pár, ktorý je milovníkom dobrého vína poteší spoločná vínna cesta, či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Darček pre oboch

Obľubujete spoločenské hry prípadne spoločné virtuálne hry? Práve nastal priestor na to, aby si sa po nejakej novej poobzerala. Ak radi cestujete vo dvojici, určite poteší cestovateľská stieracia mapa. Pre spoločný oddych v prírode si môžete dopriať  hojdaciu sieť pre dvoch alebo nový stan. 

Vyrobený darček

Ak vieš, že tvoja polovička ocení aj takýto tip darčeka, choď do toho. Nehovoríme o spoločnej fotoknihe tentokrát. Vyrobiť mu môžeš tričko s vlastným motívom, obľúbený likér alebo „krabičku spoločných zážitkov“. Bude preňho obrovským potešením, ak si z nej raz za čas vytiahne papierik, kde mu ich opíšeš. Zároveň sa týmto spôsobom uistí, že ti na vašom spoločnom živote skutočne záleží.

Potešíme sa, ak sa s nami podelíš aj o svoje overené tipy na originálne darčeky, ktorými plánuješ obdarovať práve tvoju polovičku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife