Pexels/Budgeron Bach
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Vymyslieť darček pre chlapa je občas poriadne ťažké. Čím dlhšie ste spolu, tým menej nápadov máš. A i keď ste spolu krátko, bojíš sa, aby si netrafila vedľa. Darovala by si mu k sviatku naozaj čokoľvek, avšak, realita je taká, že aj finančné možnosti sú značne obmedzené. Ak nemáš peňazí nazvyš, nezúfaj, stále ho môžeš milo prekvapiť.

Najkrajšie dary a gestá lásky totiž nestoja veľa. Ak mu aj napriek tomu chceš dať niečo materiálne či zážitkové, toto sú tipy, s ktorými nikdy nešliapneš vedľa.

Rozmýšľaj vopred

Všímaj si, čo sa mu páči, o čom hovorí a snaž sa to zapamätať. Alebo si to rovno niekam napíš. Ak budeš nad darom premýšľať dostatočne včas, môže to tvoju peňaženku „bolieť“ menej. V prvom rade, budeš mať čas na to, aby si si pomaly šetrila, takže sa to pri platení nebude zdať ako veľká nárazová suma.

V druhom rade, veľa vecí vieš vopred zohnať za menej peňazí ako až na poslednú chvíľu. Sleduj rôzne výpredaje, počas ktorých sa dá ušetriť, daná vec na neho môže počkať. Podobné je to napríklad s lístkami na koncert – po spustení predaja sú najlacnejšie, neskôr sa ich cena dvíha.

Zľavové portály

Prejdi si webové stránky, ktoré ponúkajú rôzne výrobky, služby či zážitky za výraznejšie nižšiu cenu ako by to možno bolo priamo u predajcu. Tu naozaj zistíš, že aj za málo sa dá vybrať niečo, čo bude stáť za to.

Slávnostný večer v tvojej réžii

Predstavuješ si dokonalý program pre neho ako z filmu? Útulná atmosféra, dobrá večera, kino a len vy dvaja. Nebudeme si klamať, aj lístky na jeho obľúbený film niečo stoja, no ušetriť môžeš zase na tej večeri. Zabudni na reštaurácie a vezmi to do vlastných rúk.

Priprav mu chutnú večeru, po ktorej ťa bude milovať. Neboj sa, zvládneš to aj ako amatérka. Navyše, takto u neho zaboduješ viac.

Vlastne, všetko, čo dokážeš zaobstarať a vybaviť sama, sa ráta ako veľké plus. Tak zapoj svoju fantáziu.

DIY darčeky

Poďme sa pozrieť aj na niekoľko vecí, ktoré môžeš sama vyrobiť či zaobstarať tak, aby to malo väčšiu váhu (dar zo srdca) a zároveň ťa to stálo čo najmenej:

  • Darčekový box – V obchodoch ako sú Pepco, Tedi, Kik a podobne, kúpiš už za 1 euro darčekovú krabičku, do ktorej môžeš vložiť čokoľvek, čo ti napadne. Vtipné ponožky, vašu fotografiu, jeho obľúbené maškrty, … pointou je, že tam dáš niekoľko lacných, no milých vecí, ktoré budú dokopy tvoriť super box. Pokiaľ by si to chcela okoreniť, daj tam svoju spodnú bielizeň  s odkazom, že si ready na vec.
  • Využi svoj talent – Vieš pekne kresliť? Daruj mu portrét či nakreslenú obľúbenú filmovú postavu. Vieš hrať na hudobnom nástroji? Zlož mu kúsok piesne. Nemusí to byť nič romantické, hlavne, nech si to vy dvaja zapamätáte. Vieš dobre piecť? Torta je skvelý dar sám o sebe.
  • Vymysli pre vás hru – Schovaj mu niekde malý darček (pokojne aj ten box) a dávaj mu rôzne indície na to, aby vedel, kde ho hľadať. Môžeš mu pokojne dávať otázky, a ak odpovie správne posunie sa vred. Bude to najmä o spoločnom čase a zábave.
  • Kupóny na tvoje služby – Napíš na papieriky rôzne služby, ktorú by si mu mohla ty sama ponúknuť. Napríklad masáž chodidiel či celého tela, ale neváhaj upustiť svoju fantáziu aj tým pikantnejším možnostiam a pokojne aj na netradičných miestach.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating