Tomy Kotty
Instagram/kristinaholecova_studio/katarinaslesar

Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty sa vracia do starých koľají. Na svojom Instagrame, kde má súkromný profil, zverejnil skvelú správu. Spolu s ním je späť aj jeho hudba. Svojou novou piesňou potešil všetkých fanúšikov. 

Známy hudobník a exmoderátor, ktorý tiež svojho času súťažil v reality šou Farma, sa po príchode z protialkoholického liečenia vracia do starých koľají. Netajil sa tým, že sa teraz nemieni stiahnuť z verejného života.

Tomy Kotty má úžasnú novinku

Naďalej je jeho vášňou hudba a chce tvoriť, čo dokázal aj svojím najnovším príspevkom na Instagrame. Ak ho ale chceš vidieť, musíš Tomyho požiadať o sledovanie, keďže si stihol dať súkromný profil. Pridal tam vlastnú fotku a video.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Hoffmann Šlesarova (@katarinaslesar)

To by nebolo nič zvláštne, keby nešlo o úryvok jeho novej piesne. K záberom napísal iba „Memories (pozn. redakcie: v preklade: spomienky).“ Zrejme sa tak bude volať jeho nový song.

Každopádne, aj z úryvku musíš uznať, že to opäť vyzerá na riadnu pecku, čo si myslia aj fanúšikovia v komentároch. „Nech je ako je, ale tvoj hlas nemá konkurenciu,“ píše jeden z nich. „Už je to tu. Teším sa. Som rád, že si sa vrátil do starých koľají,“ dodal ďalší. „Už prvých pár sekúnd znie úžasne,“ myslí si ešte jeden.

Nie je však jasné, či Tomy Kotty na novej piesni spolupracoval so spoločnosťou, s ktorou produkoval aj predtým. Iste si totiž pamätáš, že, okrem iných, naspieval pieseň aj s Matúšom Kolárovským.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌🏼 (@rukahore)

Zdroj: Instagram/tomykotty

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News