Tomáš Tarr z Ruže pre nevestu

Ženích Tomáš Tarr zo šou Ruža pre nevestu radikálne zmenil imidž, s čím sa pochválil v stories na Instagrame. Je v jeho živote nová žena?

Podnikateľ Tomáš Tarr sa dostal do povedomia divákov najmä ako ženích v šou Ruža pre nevestu. Vo vile v Turecku o jeho srdce bojovalo 18 súťažiacich. Napokon si z nich vybral YouTuberku Petranu, s ktorou mu ale vzťah nevydržal dlho. Rozišli sa 5 mesiacov potom, čo skončilo natáčanie šou.

Iba krátko po ich odlúčení Tomáš zase začal randiť s Marcelou Dolniakovou. Medzi nimi to iskrilo už od prvého stretnutia pred kamerami, prečo si fanúšikovia mysleli, že im to spolu vydrží, no nestalo sa tak. Tiež sa onedlho rozišli. Fanúšikom však dôvod rozchodu neprezradili, kvôli čomu doteraz špekulujú, čo za tým mohlo stáť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tomáš Tarr si po rozchode s Marcelou odišiel liečiť zlomené srdce späť do Bangkoku. Na Instagrame na ňom bolo očividné, že ich koniec znáša ťažšie. Po čase sa z toho však dostal, s tmavovláskou zostali priateľmi a udržiavajú medzi sebou kontakt.

Tomáš Tarr zmenil imidž

Je však teraz v Tomášovom živote opäť nová žena? Je znovu zamilovaný? Hovorí sa , že za zmenou imidžu väčšinou stojí nová láska. Každý sa predsa chceme páčiť našej polovičke. Je to tak aj u ženícha z Ruže pre nevestu?

Aj fešný podnikateľ totiž radikálne zmenil svoj účes. Jeho vlasy už nie sú také dlhé, nagélované a učesané do jednej strany, ako sme ich zvykli vídať na televíznej obrazovke. Teraz ich má o niečo kratšie a sama musíš uznať, že mu to tak náramne pristane. Jeho premenu uvidíš po kliknutí SEM. Všetky nevesty by z neho určite išli do kolien.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

Zdroj: Instagram/tomas_tarr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News