Zdravý obed alebo večera

Tiež ťa nebaví tráviť v kuchyni hodiny času, no aj napriek tomu by si sa chcela stravovať zdravšie? Ak hľadáš tipy na zdravý obed alebo večeru, si na správnom mieste. Fitness blogerka Janka Tkáčová má na svojom instagramovom profile množstvo chutných, rýchlych a zdravých receptov, ktoré by si mala vyskúšať.

Janku na Instagrame sleduje vyše 122-tisíc ľudí. Venuje sa tvorbe jedálničkov na mieru, osobným tréningom a na jej profile nájdeš aj desiatky zaujímavých receptov. Najlepšie na nich je, že sú veľmi rýchle, chutné a s minimom kalórií, takže si ich môžeš vychutnať bez výčitiek.

Z jej profilu sme vybrali jedlá, ktoré nás zaujali najviac, prípadne tie, ktoré sme už v kuchyni stihli vyskúšať a rozhodne ich môžeme odporúčať ďalej. Na tieto jedlá ti bude stačiť len pár ingrediencií, no môžeš si byť istá, že tvoju chuťové poháriky budú spokojné.

Máš rada cestoviny alebo pizzu? Pri zdravom stravovaní sa nemusíš vzdať ani týchto jedál. Janka ťa naučí, ako si ich pripraviť v zdravšej verzii.

Zdravý obed z 3 ingrediencií

Na plech daj gnocchi, cherry paradajky a mozzarellu. Dochuť podľa seba, nechaj zapiecť a užívaj si rýchly a mega dobrý obed.

Rýchla večera z 3 ingrediencií

Paradajky so syrom vlož do zapekacej nádoby, dochuť a daj piecť na 10 minút. Môžeš použiť mozzarellu alebo fetu. Následne túto upečenú zmes premiešaj a natri na pečivo, no môžeš zmiešať aj s cestovinami.

A čo taká pizza?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness