Pexels/Rafael Barros

Každý jeden z nás v sebe ukrýva niečo, s čím sa nechce pred svetom podeliť. Nechávame si to len pre seba a máme na to niekoľko dôvodov. Buď je nám to až tak cenné, že sa bojíme, že o to prídeme, ak to bude vedieť o nás verejnosť, alebo sa hanbíme a cítime trápne… Možno je to taká spomienka, ktorú chceme, aby radšej ostala pod rúškom tajomstva… A tak by sme mohli pokračovať. Ale čo ti nes môžeme prezradiť sú tajomstvá, ktoré skrývajú tieto znamenia zverokruhu! Si zvedavá?

Lev

Nikomu to nechce dať najavo a hlboko v sebe to skrýva! Skrýva ten pocit, že sa musí neustále porovnávať s ostatnými a musí byť najlepší. Pokiaľ tomu tak nie je, vo vnútri veľmi trpí! Stále má v hlave to, že musí za každú cenu predbehnúť každého a byť absolútnym víťazom. Dalo by sa skonštatovať, že súťaživosť je jeho druhé meno. Navonok sa tvári akoby nič, popritom sa veľmi trápi tým, ako to všetko dosiahnuť.

View this post on Instagram

😎 @fashionnova #fashionnova #fashionnovapartner

A post shared by Girls (@girls) on

Panna

Navonok sa tvári ako ľadová pani, no vo vnútri priam baží po tom, aby sa pri nej každý jeden cítil čo najlepšie. Bijú sa v nej „ľad“ a horúce srdce“. Najradšej by sa rozdala celá, ale jej povaha jej to nedovolí. Nikomu však tieto pocity nechce povedať a tak ich skrýva rovnako ako lev hlboko v sebe. Pre Pannu je to zároveň veľmi vyčerpávajúce a mnohokrát si nevie s jej vlastnou vojnou rady. S týmto tajomstvom jestvuje len ťažko.

Váhy

Na toto tajomstvo nie sú hrdé, ale nevedia si pomôcť. Potrebujú sa hádať. Na to, aby to docielili, aby vyvolali hádku, nepriamo útočia a človeka to vie dosť dobre rozprúdiť. Sú spúšťačom! Ba čo horšie, milujú, keď môžu vyjadriť presne takto svoj názor a bojovať o to, aby bolo po nich. Tak, ako predošlé znamenia zverokruhu, aj Váhy to v sebe skrývajú a navonok sa tvária, že oni nič.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy