Znamenie dokáže ovplyvniť veľa vecí v živote. Dnes sa pozrieme na to, aký štýl bývania ti najviac pristane, a v akom by si sa cítila najviac doma.

Keď si dom alebo byt zariadiš v tomto štýle, budeš mať pocit, že si vo svojom vysnívanom raji.

Baran

Moderný štýl. Ako znamenie Baran sa musíš pohybovať v modernom svete, preto sa k tebe najviac hodí práve tento štýl. Si veľmi spoločenská, si v kruhoch bohatých ľudí a nemáš rada staré veci. Keď stavíš na aktuálne trendy 21. storočia, nemôžeš nič pokaziť.

Býk

Vintage. Na rozdiel od Barana miluješ vintage veci a starožitnosti. K tebe sa najviac hodia doplnky, ktoré vedia „rozprávať“ svoj príbeh. Vďaka tomu sa budeš doma cítiť tak, akoby mal tvoj byt dušu.

Blíženci

Farebný (abstraktný) štýl. K tvojej povahe sa najviac hodí tento štýl, pretože si večné dieťa. Vďaka tomu budeš mať doma pocit, že sa nenachádzaš vo svete dospelákov. Potrebuješ bývať niekde, kde budeš mať únik od reality.

Rak

Škandinávsky štýl. Ako Rak ti najviac sedí práve tento typ dizajnu. Učaroval ti svojimi doplnkami, miluješ jednoduchosť a tmavšie farby. Keď budeš mať dom zariadený v tomto štýle, nebudeš chcieť chodiť von. Zamiluješ si domácu pohodu.

Lev

Industriálny štýl. V modernom svete je veľmi obľúbený industriálny štýl. K tebe sa najviac hodí, pretože potrebuješ cítiť dotyky dnešného sveta a zhon. Nevedela by si si predstaviť iné bývanie.

Panna

Zo starého nové. Miluješ kontrasty. Nevieš si predstaviť vhodnejší štýl, ktorý by ti pasoval. Pokiaľ si budeš zariaďovať byt, stav na doplnky, ktoré nebudú úplne nové, no budú prerobené či renovované. Vdýchneš im dušu.

Váhy

Minimalizmus. Si jednoduchá a nepotrebuješ veľa vecí. Vystačíš si s málom, pretože nemáš rada prepchaný byt drobnosťami alebo hlúposťami, ktoré ti aj tak budú stáť v ceste a držať prach.

Škorpión

Rustikálny štýl. Drevo miluješ v každej podobe, preto je rustikálny štýl pre teba ideálny. Zamiluješ si ho hneď na prvý pohľad, preto siahni po drevených doplnkoch a masívnom stole. Budeš mať z neho čarovný pocit.

Strelec

Retro. Rada sa vraciaš do minulosti a obdivuješ históriu. Pokiaľ si zariadiš dom v retro štýle, zaspomínaš si na svoje detstvo a budeš sa cítiť spokojne. Vďaka tomu budeš šťastná, pretože pre teba moderný štýl vôbec nie je.

Kozorožec

Jednofarebnosť. Nemáš rada veľa farieb, preto stav na jednoduchosť a jednu farbu. Je len na tebe, akú si vyberieš, no nepreháňaj to s odtieňmi. Vyber si žltú, krémovú alebo stav aj na modrú, no nie moc výraznú. Neoplatilo by sa ti to.

Vodnár

Hygge. V živote potrebuješ pohodu a útulnosť. Vďaka tomu sa ku tebe hodí najviac hygge štýl. Po práci veľa oddychuješ a potrebuješ mať pocit, že si v dome vítaná a cítiš sa v ňom bezpečne.

Ryby

Provensálsky štýl. Pre teba, ako romantickú Rybu, je tento štýl najvhodnejší. Miluješ pokoj, oddych, prírodu a rodinnú atmosféru. Keď si zariadiš byt v tomto štýle, nájdeš harmóniu a tvoja duša bude na svojom mieste.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.