Unsplash/Jon Ly

Nie vždy je láska krásna. Hádky, rozchody a napokon človek stratí nádej, že by mohol niekedy nájsť svoju spriaznenú dušu, s ktorou môže zdieľať svoju existenciu. Dokonca existujú i takí ľudia, ktorí chcú tomuto predísť, preto sa vyhýbajú niečomu, z čoho vzniká niečo vážnejšie.

Nechcú zažiť sklamanie a zlomené srdce. Nechcú sa jedného dňa prebudiť a zistiť, že je lásky koniec a ostali sami. Nechcú patriť do tej skupiny ľudí, ktorá má na svojom konte skrachované vzťahy.

Tak teda, v akých znameniach narodení ľudia majú k tomu najväčšie sklony? Hviezdy šepkajú, že sú to práve tieto znamenia.

Blíženec

Človek narodený ako blíženec veľmi dobre pozná svoju slabosť. Dokáže sa rýchlo poblázniť a keby bolo na ňom, už je hneď aj vo vzťahu. Lenže zároveň cíti, že by to prinieslo len pohromu, preto si odmieta pripustiť, že k dotyčnej osobe niečo cíti.

Potláča a nahovára si, že žiadne city neprechováva. Až napokon tomu uverí. Hľadať blíženca na dlhodobý vzťah je niečo ako hľadať ihlu v kope sena. Vyhľadáva len nejaké krátkodobé zábavky, o ktorých vie, že nejde o nič, čo by mu ublížilo.

Škorpión

Aj človek škorpión sa snaží dlhodobým vzťahom vyhýbať. Nechce byť ten, ktorý musí byť vždy iniciátorom. Nechce byť ten, ktorý prežíva pocit neistoty. Nechce byť ten, ktorý má pocit, že nie je dosť dobrý pre danú osobu. Radšej zostane single a venuje sa sebe a svojim záľubám. Pracuje na sebe, aby kariérne rástol. No možno práve tebe sa podarí ukázať škorpiónovi, že láska nemusí mať vždy len škaredý koniec.

Kozorožec

Posledné znamenie, o ktorom padne reč, je kozorožec. Uprednostňuje seba, svoje záľuby a prácu než lásku. Opäť, nechce sa mesiace trápiť a lamentovať, prečo mu krachol vzťah. Veď predsa, rozchod dokáže s človekom dobre otriasť. Preto by potreboval nájsť niekoho, kto pôjde na všetko pomaly, no ukáže mu, ako vyzerá pravá láska.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy