žena so slnečnicou
Pexels/Hayron Vieira

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Marec má pre teba pripravené nové výzvy a príležitosti, ktoré by si si nemala nechať ujsť. V našom mesačnom horoskope sa dozvieš, čo ťa čaká a neminie.

Baran

Život

Počas marca budeš mať dobrú náladu. Neprepadneš jarnej únave, preto sa nemusíš ničoho báť. Ku koncu mesiaca ťa čakajú narodeniny, preto by si mala rozmýšľať o tom, aký darček by ti urobil radosť.

Láska

Ak si vo vzťahu, nič ti nebude chýbať. Partner ti každý deň dá najavo, ako veľa pre neho znamenáš. Pokiaľ si vzťah len hľadáš, mala by si veľa času tráviť v uliciach mesta. Len tam spoznáš svoju spriaznenú dušu.

Zdravie

Tvoja imunita na tom bude dobre, avšak 2-3x do týždňa by si mala cvičiť. Kondíciu nemáš v takom super stave, v akom si myslíš. Rozhýb svoje telo.

Býk

Život

V marci spoznáš na vlastnej koži, že nie všetci ľudia sú dobrí. Niektorí ťa podrazia, preto by si im už nemala veriť. Drž sa len tých, ktorí sú pri tebe roky. Pri nich máš istotu, že sa nič zlé nestane.

Láska

Pokiaľ máš priateľa, neteš sa. Často sa budete hádať kvôli maličkostiam, z čoho budeš smutná. Mali by ste popracovať na komunikácii. Ak si single, užívaj si, kým sa dá. Veľmi ľahko sa môže stať, že sa zamiluješ.

Zdravie

Mala by si dbať na dostatok ovocia a zeleniny v strave, inak by si mohla prechladnúť a chrípka by sa ťa držala celý mesiac. Taktiež sa teplejšie obliekaj a neriskuj.

Blíženci

Život

Tretí mesiac ti do života prinesie veľké zmeny, na ktoré si budeš musieť zvyknúť. Napriek tomu zvládneš všetko lepšie, než si myslíš. Konečne budeš šťastná a obklopená ľuďmi, ktorí ťa majú radi.

Láska

Máš priateľa? Poriadne si ho tento mesiac stráž, lebo ak by si to neurobila, odtrhol by sa z reťaze a bolo by to s ním ťažké. Pokiaľ si nezadaná, piatky netráv doma, ale v bare. Stretneš zaujímavých ľudí.

Zdravie

Čo sa týka zdravia, mala by si obmedziť cukor a spracované potraviny. Tvoje telo ich v skutočnosti nepotrebuje a bez nich budeš mať oveľa viac energie, naozaj.

Rak

Život

V marci budeš mať ideálnu príležitosť na to, aby si napravila všetky nedorozumenia, ktoré si za posledný čas spôsobila. Prejav ľuďom trochu viac vďaky a oceň ich za to, čo pre teba robia. Nie je to samozrejmosť.

Láska

Vo vzťahu sa u teba nič nezmení, no môžeš pociťovať nudu. Mala by si priateľa vytiahnuť na romantický víkend. Ak si sama, kamarátka ti môže predstaviť niekoho, kto ťa zaujme už na prvý pohľad.

Zdravie

Tvoja zdravie na tom bude dobre, preto sa nemusíš stresovať. Začni však vstávať o hodinu skôr, aby si cez deň stihla viac povinností a bola produktívna.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy