Unsplash/Gian Cescon

Žiarlivosť k vzťahu patrí, ale prehnaná? To je už vážny problém. Ak to nie je pod kontrolou, žiarliví ľudia si koledujú o pekný malér a stratu svojej polovičky. Veď predsa, všetky máme len jedny nervy a donekonečna sa scény tolerovať nedajú. No predstav si, kráčaš s priateľom po ulici, okolo vás prejde atraktívny mladík, ty sa len nevinne zadívaš, ale nič viac v tom nehľadáš, tvoj partner si to všimne a bum. Hádka na svete. 

Všetko má mať svoje hranice a týka sa to i žiarlivostných scén. Chrániť si svoje je síce ľudské, ale potrebujeme kus svojej slobody, aj keď sme vo vzťahu. Preto pozor, tieto znamenia zverokruhu, majú k tomu najbližšie!

Panna

Veľmi podozrieva druhú polovičku a najčastejšie z nevery. Stačí úsmev na iného a Panna ti dá pocítiť, že si to nemala robiť. Hneď začne vytvárať príbehy, ktoré skôr pripomínajú sci-fi.

Vernosť je pre Pannu nesmierne dôležitá. Ak pociťuje pochybnosť, zožiera ju to a neskôr vybuchne. Takéto stupňovanie žiarlivosti prináša koniec vzťahu. Potom ostanú oči pre plač a lamentovanie, kde nastala chyba. Nuž, v prehnanom žiarlení.

Blíženci

Na žiarlivosť by si mali dávať pozor aj Blíženci. Dosť často to preháňajú a robia z komára somára. Druhá strana nebude donekonečna trpieť nevhodné správanie. Keď niekoho úprimne milujeme, musí tam byť dôvera.

Stačí nevinná veta a v Blížencoch to vrie. Aj s prehnanou žiarlivosťou sa dá čo to robiť. Treba mať na pamäti, že to nie je prejav skutočnej lásky. Je to len ospravedlnenie vlastného nevhodného správania sa.

Kozorožec

Toto znamenie zverokruhu má tendenciu byť až priveľmi majetnícke. Keď začína mať pocit, že niekto mu nevenuje pozornosť, ako by si želal, už v tom vidí kadejaké príbehy.

Totižto partnera chce mať neustále pod kontrolou, a ak sa mu to nedarí, začína žiarliť. Nastane obviňovanie, hádky a celý začarovaný kruh sa môže opakovať. Príliš verí svojej predstavivosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy