unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 13.4. do 19.4. 2020.

Počas tohto obdobia bude platiť oveľa intenzívnejšie zákon príťažlivosti. Ak niečo budete z hĺbky duše chcieť a spravíte pre to všetky potrebné kroky, anjeli vám to radi splnia. Dávajte si však pozor na pochybnosti, ktoré by spôsobili vo vašom živote len zbytočnú stagnáciu. Myslite pozitívne a uvidíte, že sa následne začnú diať aj pozitívne zmeny.

Tieto dni bude zvýšený počet ochorení a bolestí v okolí brucha. Veľmi dôležitým prvkom v strave bude vláknina. Tí, ktorí podcenia jej príjem, môžu očakávať zápchu, hnačku alebo iné črevné problémy. Bolesť brucha môže byť spôsobená dlhodobým stresom a neschopnosťou stráviť nejakú situáciu vo vašom živote. Preto by bolo dobré, aby ste sa zamysleli, kedy asi vám tieto problémy začali a čo by vás mohlo ťažiť v oboch rovinách.

zdroj: Photo by Rodolfo Sanches Carvalho on Unsplash

Nezadaným začnú dobré časy. Anjeli radia, aby ste sa nebáli oslovovať nových ľudí a otvorili sa aj vzájomnému spoznávaniu. Aj dlhoročné partnerstvá budú aktuálne ,,skúšané“ zmenami. Jeden z partnerov môže zrazu zmeniť správanie, začať sa venovať novému koníčku. Hlbším zmyslom je, aby ste navzájom neprestali spoznávať jeden druhého a zaujímali sa o seba i naďalej.  Neberte nič vo svojom vzťahu ako dané a nemenné a snažte sa vrátiť podvedome do čias randenia a vzájomného spoznávania sa.

Anjeli varujú pred falošnými osobami, ktoré by vás mohli zneužiť. Najmä príliš dobrosrdeční ľudia sa budú musieť konečne naučiť hovoriť nie. Dávajte si pozor aj na to, aby ste nežili v ilúziách. Niektorí z nás si totiž myslia, že ak konečne dosiahnu to či ono, budú konečne šťastní. Anjeli im môžu tieto dni ukázať, že žijú v jednom veľkom omyle. Premýšľajte preto viac srdcom než hlavou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy