Pexels/Ketut Subiyanto

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Túžiš po partnerovi, ktorý by ti bol verný, mal oči len pre teba a mal s tebou dlhšie plány ako len pár nocí. To všetko je dovolené a ver, že sa to môže aj splniť. Nikde nie je napísané, že sa to môže stať len v romantických filmoch. Veď predsa, aj ten tvoj ti nejedenkrát určite pripomínal komédiu, tragikomédiu alebo dokonca romantiku ako sa patrí.

No, a keď do toho všetkého spojíme aj tieto mužské znamenia, ktoré majú najväčšiu tendenciu zotrvať vo vzťahu, čaká ťa pekná láskyplná jazda.

Býk

Práve toto znamenie má predpoklady k tomu, aby sa stal tvojím životným partnerom. Túži po skutočných citoch a naplnenej láske. Ak to má byť len niečo povrchné, nemá záujem. Keď už, tak už.

Síce sa považuje Býk za veľmi tvrdohlavého, no je to veľmi emocionálne stvorenie, ktoré potrebuje nehu a cítiť, že aj druhá strana to vníma podobne. Nejde mu o žiadne jednorazové flirty.

Rak

Tušila si, že Rak je partner snov? Neustále sa snaží robiť svoju partnerku šťastnou a najradšej by jej dal aj modré z neba. Otvorene s ňou diskutuje o starostiach a snaží sa na vzťahu pracovať.

Ak sa rozhodne vkročiť do vzťahu, tak len vtedy, pokiaľ to s dotyčnou osobou myslí vážne a má s ňou plány aj do budúcna. Pre neho flirty neznamenajú absolútne nič. Totižto Rak sa so ženským srdcom nezahráva.

Panna

Nie je to ten typ, ktorý by potreboval dlhý zoznam žien, ktoré sa ocitli v jeho posteli. Práve naopak, chce tam len takú, s ktorou to má význam.

Ak sa rozhodne pre ženu, tak len pre takú, v ktorej vidí matku jeho detí. Je to veľký romantik a verí, že pravá láska jestvuje, len treba dopriať hviezdam priestor a čas, nech urobia svoju prácu poriadne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy