filmové hviezdy, ktoré vedia spievať
Instagram/scarlett_johansson_officiail/patotecuenta

Preslávili sa ako filmové hviezdy, no vyzerá to tak, že skrytých talentov majú omnoho viac. Niektoré hollywoodske celebrity by sa totiž pokojne uživili aj v iných vodách šoubiznisu. Napríklad v hudobnom priemysle, ktorý však šiel v ich životoch až na druhú koľaj.

Vedela si o tom, že nasledujúci herci majú talent aj na spev?

Leighton Meester

Dnes už 36-ročná Leighton sa preslávila vďaka seriálu Gossip Girl, kde stvárnila Blair Waldorf. Hlavnú úlohu získala aj novom dramatickom filme od Netflixu, ktorý sa natáčal v Chorvátsku. Okrem herectva okúsila aj vody modelingu a spevu. V roku 2014 vyšiel jej album s názvom Heartstrings a pieseň s rovnomenným názvom si môžeš vypočuť nižšie.

Keanu Reeves

Kanadský herec je známy hlavne z akčných filmov, no všeobecne je o ňom známe, že ide o veľmi skromného a dobrosrdečného človeka. V 90. rokoch bol členom kapely Dogstar, ktorá vydala 2 albumy. Jeho live vystúpenie si môžeš vypočuť TU.

Scarlett Johansson

Aj jedna z najkrajších a najznámejších herečiek, 38-ročná Scarlett Johansson, má naozaj zaujímavý hlas. I ona má na konte 2 albumy a svoj hlas prepožičala tiež animovanej rozprávke Sing.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News