instagram/justjared/hollywoodlife

V nedeľu večer sa v Los Angeles konalo prestížne odovzdávanie hudobných cien Billboard Music Awards 2021. Absolútnym kráľom sa stal 31-ročný spevák a skladateľ The Weeknd, ktorý získal neuveriteľných 10 cien zo 16 nominácií.

Medzi nimi sa môže popýšiť aj cenou za najlepšieho mužského umelca, R’n’B umelca, najlepšieho umelca v rádiách či najlepšieho umelca v rebríčku Hot 100. Cenu za najlepšiu umelkyňu získala speváčka Taylor Swift a jej kolegyňa Pink, ktorá predviedla nádherné vystúpenie so svojou dcérou, získala cenu pre ikonu. Celé video si môžeš pozrieť TU

Sošku si doma vystavia aj Lady Gaga ako víťazka kategórie najlepšia tanečná umelkyňa, Doja Cat ako najlepšia R’n’B umelkyňa, či Kanye West ako najlepší gospelový umelec.

Až 3 ceny získala sedemčlenná juhokórejská chlapčenská skupina BTS – nie len za najlepšiu skupinu, ale aj za za umelca s najpredávanejšími pesničkami a umelca z pohľadu sociálnych sietí, za ktorého hlasovali samotní fanúšikovia.

Celý večer bol plný hudobných vystúpení, na pódiu sa objavili mená ako Alicia Keys, Jonas Brothers a Marshmello, DJ Khaled, H.E.R., Doja Cat, Twenty One Pilots, Duran Duran a ďalší. Moderátorom večera bol spevák Nick Jonas zo zoskupenia Jonas Brothers.

Prestížne odovzdávanie cien nebolo len o cenách, celebrity si dali poriadne záležať aj na svojich outfitoch. Tak, ako to býva zvykom, každý sa snažil zaujať.

Pozri, ako to hudobným hviezdam na galavečeri pristalo

Ani chlapi sa nenechali zahanbiť

Zdroj: instagram/bbmas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News