Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Tieto 4 znamenia patria k tým najlojálnejším a najúprimnejším. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

KOZOROŽEC

Kozorožci majú celkom zlú povesť, pokial ide o vzťahy. Spravidla im nedávajú prednosť, pretože sú viac pohltení kariérnymi a profesionálne orientovanými aspektmi života. Chcú jednoducho uspieť a nie je času nazvyš. Avšak, pokiaľ sa Kozorožec rozhodne zaviazať sa k čomukoľvek, vrátane vzťahu, je naplno oddaný a verný.

Nevyberá si partnerov len tak na ľahkú váhu. Ak sa naozaj zamiluje, partner môže očakávať, že sa bude usilovať o to, aby ich vzťah perfektne fungoval. Podvádzanie preto nepripadá do úvahy. Nevidí v tom zmysel, radšej sa otvorene porozpráva o probléme a snaží sa na vzťahu pracovať. Pokiaľ to nevychádza a vzťah jednoducho nemá zmysel, rozhodne sa v dobrom rozísť bez ublíženia tomu druhému.

RAK

Nie je žiadnym tajomstvom, že Rak je presne typ znamenia na to, aby sa zamiloval a prežil šťastný a pokojný vzťah so svojim potencionálnym partnerom. Má tendenciu rýchlo a silno sa zamilovať, ihneď plánovať spoločnú budúcnosť a skúšať, či to bude fungovať. Je to veľmi ohľaduplný partner, ktorý sa chce starať a prejavovať úctu k ľudom, ktorých má rád.

Môže pôsobiť občas až príliš naviazano, pretože sa oveľa viac zaujíma o svojho partnera a o jeho pohodlie a zdravie, ako o svoje. Akonáhle si niekoho vyberie a zamiluje sa, je neskutočne oddaný a lojálny, usiluje sa stráviť s touto osobou zvyšok svojho života a každým dňom nepretržite pracuje na ich spoločnom vzťahu.

BÝK

Pokiaľ ide o vzťahy, môže sa spočiatku zdať, že Býk je dosť opatrný, ale iba preto, že nechce strácať čas s niekým, s kým nevidí budúcnosť. Nájde si čas, aby ťa spoznal, ale nebude to zbytočne naťahovať. Vypočuje si všetko, čo si mu ochotná povedať a určí sám, či má vzťah skutočnú šancu. Len čo však zistí, že ťa naozaj chce a zamiluje sa, už naozaj neexistuje šanca cesty späť.

Tento typ má ciele a vie, čo od života chce a ak zistí, že zapadáte do ich obrazu, bude sa ťa držať tak dlho, ako to bude v ľudských silách možné. Je to pevné znamenie, ktoré rado udržiava veci vo svojej komfortnej zóne a dokonca aj uvažovanie o hlúpych nepodstatných maličkostiach spôsobí príliš veľa stresu. Pocit, že by nelojálnosť voči partnerovi prekonala jeho starostlivo nadiktovaný ideál nepripadá do úvahy, to sa jednoducho nestane.

ŠKORPIÓN

Škorpióni sú veľmi zaujímavým znamením v oblasti zverokruhu a zdá sa, že často majú niekoľko paradoxov. Koncept lojality a dôvery je jedným z nich. Aj keď zo Škorpióna vyžaruje silná zmyselnosť a má povesť, že niekedy hrá hry, čo sa týka citov a lásky, je neuveriteľne lojálny a oddaný partnerovi, keď sa zaľúbi, takmer až majetnícky.

Aj keď sám sebe ťažko verí, snaží sa čo najlepšie otvoriť a byť zraniteľný voči svojmu partnerovi, no spolu s týmito problémami dôvery prichádza vysoký dopyt po lojalite a úplnej oddanosti od partnera. Aj keď niekedy môže byť v pokušení ublížiť partnerovi a zradiť ho, nedokáže porušiť svoje slovo. Je skutočne verný a pokiaľ sa raz rozhodne niekomu darovať svoje srdce a ten druhý si to bude naplno vážiť, neurobí nič, čím by ho zranil alebo zradil.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com, yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy