Dobrosrdečné znamenia

Sú ľudia, ktorí pozerajú iba na seba a svoje potreby. Takí, ktorí sú chamtiví, neprajní a nepoznajú slovo obeta. A potom je tu skupina ľudí, ktorí majú srdce snáď zo zlata. Vždy podajú pomocnú ruku tomu, kto to potrebuje a šťastie ľudí okolo seba postavia pred to vlastné. Patria k nim aj nasledujúce znamenia zverokruhu.

Tí, ktorí sa v nich narodili, majú dobrosrdečnosť od prírody v sebe. Hlavne, ak ide o ľudí, na ktorých im záleží, dokážu pre nich urobiť čokoľvek. Mať ich za partnerov, rodinu, či priateľov, je ako požehnanie. Patríš k nim tiež?

Váhy

Človek narodený v tomto znamení je veľmi priateľský a optimisticky naladený. Má rád spoločnosť a láska je pre neho v živote priorita. Charakteristické je pre neho aj to, že je vždy spravodlivý – neznáša nespravodlivosť a bojuje za tých, ktorým je v tomto smere ublížené.

Je to osoba, ktorá je dobrým hostiteľom, skvelou kamoškou, ktorá vie vždy vypočuť a poradiť, človekom, ktorý radšej obdaruje iných než seba, a partnerom, ktorý sa dokáže pre vzťah obetovať.

Rak

Rak patrí medzi najcitlivejšie znamenia zverokruhu. Má dobré srdce a nikdy nepovie niekomu nie, na čo občas aj doplatí. Svedomie by mu však nedovolilo byť na niekoho zlý a nepríjemný.

Keď o niekto požiada o pomoc, neváha, aj keby mal kvôli tomu obetovať svoj vlastný čas či finančné zdroje. Jeho povaha sa ukazuje najmä vo vzťahoch – keď sa zamiluje, je ako tínedžer, ktorý pre lásku urobí aj nemožné.

Vodnár

Aj Vodnár je spoločenský a priateľský typ človeka. Jeho dobrosrdečnosť sa prejavuje najmä vo vzťahu k rodine a blízkym priateľom – keď si niekoho pustí do svojho okruhu, je pre neho na prvom mieste. Nebojí sa ničoho a tak je schopný pomáhať vždy a všade, aj keď netuší, do čoho možno ide. Je to človek, na ktorého sa dá spoľahnúť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy