Photo by Thanakorn Phanthura from Pexels

Vianoce sú tu už o týždeň, a medzi ľuďmi panujú naozaj rôzne nálady, ktoré práve tento sviatok ovplyvňuje. Niektorí ho milujú so všetkým, čo k tomu patrí, a iní by najradšej odleteli niekam ďaleko, aby sa vyhli predvianočnému zhonu. Aj to totiž ovplyvňuje naša povaha a hodnoty. Pozri sa na 3 znamenia ľudí, ktorí Vianoce jednoducho milujú a prečo.

Strelec

Človek narodený v tomto znamení je hotový duch Vianoc. Miluje všetko, čo sa tohto sviatku týka. Od piesní, cez výzdoby, tradičné jedlá, až po relax pred televíziou, v ktorej dávajú Sám doma. Je to presne ten typ človeka, ktorý už 1. decembra zdobí vianočný stromček a púšťa Santov playlist. Keby bolo po jeho, Vianoce by boli aj 3x v roku. Ak mu niekto kazí náladu či vianočné plány, berie si to naozaj k srdcu.

Baran

Dôvod, prečo Baran miluje Vianoce je, že je to čas, ktorý môže stráviť so svojou rodinou. Tá je pre neho totiž mimoriadne dôležitá, a vychutnáva si každú sekundu, ktorú trávi v spoločnosti svojich najbližších. Bez toho, aby sa niekam ponáhľali. Je to pre neho relax a zároveň čerpanie nových síl do kolobehu, ktorý po sviatkoch opäť začne. Na tento rodinný sviatok sa preto mimoriadne teší.

Rak

Rak je človek, ktorý je plný emócií, a rovnako ako Baran, aj on má svoju rodinu na prvom mieste. Sviatky prežíva pocitovo veľmi intenzívne, je rád, že je so svojou rodinou, ale aj so známymi, na ktorých si počas roka ťažko hľadal čas. Vianoce berie ako príležitosť vypnúť od všetkých ťažôb klasického života a iba sa necháva unášať atmosférou okolo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy