instagram/tvmarkizaofficial/milan_benda

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Reality show Svadba na prvý pohľad, kde odborníci hľadajú ľuďom dokonalú polovičku, prináša množstvo príbehov. Aj keď sa podarilo vytvoriť na pohľad perfektné páry, niektorým to vo vzťahu poriadne škrípe.

Takto to však nevyzerá v prípade dvojice Tereza Hudecová a Milan Benda, ktorí sú vďaka ich príbehu naozaj výnimkou. Tereza, ktorá si do show šla hľadať manžela, si totiž Milana najala ako osobného trénera, aby v šatách vyzerala čo najlepšie.

Milan sa do sympatickej Terezy zamiloval, no uvedomil si to až vo chvíli, keď tréningy s ňou skončili a začala mu chýbať. I keď vôbec nepoznal koncept programu, bez váhania sa prihlásil, aby televízii oznámil, že on chce byť jej manželom.

V dnešnom Teleráne prezradil sympatický párik viac detailov zo zákulisia aj osobného života. Napríklad aj to, čo na Milana hovoria rodičia nevesty.

Tereza priznala, že do reality show ju prihlásili kamarátky, ktoré s ňou sledovali prvú sériu. Aj keď bola z telefonátu o tom, že má účinkovať v Svadbe na prvý pohľad bola prekvapená, šla do toho. Podľa jej slov už bola v životnej fáze, kedy premýšľala nad vzťahom na celý život a rodinou.

I keď pred oltárom vyzerala šokovane, bola šťastná, pretože s Milanom si sadli a otvorene sa rozprávali o vzťahoch a svojich životoch. Ten bol pred svadbou v napätí niekoľko týždňov, kým mu z televízie oznámili, či vôbec môže takto narušiť pravidlá a či je pre Terezu aj vhodným partnerom.

Kvôli situácii s koronou a potrebným opatreniam sa čakalo dlhšie, ako prezentované. Namiesto 2 týždňov musela nevesta čakať na svoj deň oveľa dlhšie. Prezradila aj, že prvé slová smerom na Milana boli Fešák! A čo jej otec? Na reakciu namakaného stavebníka sa vraj môžeme tešiť v ďalších dieloch!

Zdroj: svadba.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News