instagram.com/catonpaper

Poznáš tú situáciu, keď si čítaš horoskop a všetko na teba sedí? Vtedy si určite povieš, že ťa tvoje znamenie lepšie odhadnúť ani nemohlo.

V dnešnom článku nájdeš roztomilú mačku, ktorá ti ukáže, aký máš charakter. Vystihla ťa tá tvoja úplne, alebo máš pocit, že viac na teba sedí iná charakteristika? (nezabudni sa pri obrázkoch preklikávať na konkrétne znamenie) 

Baran

Máš v sebe vnútorný oheň, ktorý ťa stále poháňa dopredu. Si silná a odvážna duša, pretože sa ničoho nebojíš a miluješ dobrodružstvá.

Býk

Si vyrovnaná osoba, ktorej ku šťastiu stačí málo. Máš v sebe zvedavosť, no napriek tomu sa niekedy hanbíš (alebo bojíš) vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Blíženec

Máš v sebe večná dieťa, ktoré nechce dospieť. Tvoje nálady sa striedajú podľa toho, či sa nudíš alebo nie. Ak nie, si milá a usmievavá, no ak áno, vieš sa poriadne nahnevať.

Rak

Si veľmi srdečná osoba, máš cit pre romantiku a miluješ kvety. Keby si mohla, každému na svete ukážeš lásku a dobro. Občas si veľmi zraniteľná, no to len preto, pretože všetkým dôveruješ.

Lev

Už od narodenia sa vieš správať tak, ako sa od teba očakáva. Niekedy si všetci myslia, že im chceš rozkazovať a ovládať ich, no tvojím jediným cieľom je byť samostatná osoba, ktorá sa vie prispôsobovať situáciám.

Panna

Si skôr praktický človek, než romantický. Miluješ poriadok, pretože vtedy majú veci systém a vyznáš sa v nich. Máš rada sarkazmus a to, keď si môžeš niekoho doberať.

Váhy

Snažíš sa v živote hľadať rovnováhu, no nie vždy ti to ide. Máš veľa nezodpovedaných otázok, na ktoré by si rada vedela odpovede. Minulosť ťa však naučila, že je niekedy lepšie nevedieť – čím viac vieš, tým viac sa trápiš.

Škorpión

Si diabolská. Už od prvého okamihu je vidieť, že máš v sebe vášeň a energiu. Nedokážeš obsedieť na mieste a chceš preskúmať celý svet, rozhodne si tento život nedostala preto, aby si sa len nudila.

Strelec

Si šťastný človek, ktorý si môže robiť (vo väčšine prípadov) čo chce. Podľa teba je svet gombička – radosti aj starosti prijímaš s úsmevom, pretože vieš, že všetko, čo sa ti v živote stane, ťa naučí dobré veci.

Kozorožec

Máš v sebe kus dospelého človek, aj keď si možno ešte nedospela. Už od detstva si viac rozumieš so staršími ľuďmi, pretože majú rovnaké názory ako ty.

Vodnár

Myslíš si, že tento svet nezvládaš dobre. Väčšinu dní sa cítiš tak, akoby sa na teba zosypali všetky povinnosti. Často si želáš, aby si mohla byť malé dievča, ktoré nemusí nič riešiť.

Ryby

Máš kreatívnu dušu, ktorá rozumie umeniu. Miluješ hudobné nástroje, maľby, dobré knihy a oceníš aj talentovaných spevákov. Si nadaná žena, ktorá má v sebe veľký potenciál.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy