známa exfarmárka

Známa exfarmárka, ktorá hviezdila na statku v ôsmej sérii, prekvapila. Hľadať lásku sa totiž vybrala do ďalšej kontroverznej reality šou. Tentokrát to bude Láska na chate, ktorá sa novými súťažiacimi pochválila na Instagrame.

Na televízne obrazovky sa po rokoch vráti známa exfarmárka. Alenu Lehotskú si môžeš pamätať z reality šou Farma 8, kde súťažila i s Lulou Gachulincovou, teraz Almaksus. Zhodou okolností bola Alena aj v dueli s Lulou, ktorý prehrala a musela statok opustiť.

Alena Lehotská
zdroj: TV Markíza

Exfarmárka hľadá lásku v ďalšej šou

Lákavú výhru si Alena v roku 2017 z Markízy neodniesla, no zdá sa, že to v reality šou chce skúsiť opäť. Teraz by chcela nájsť lásku prostredníctvom relácie Láska na chate.

Po dlhšom čase sa Alena opäť objaví v televízii. Hoci by si ju teraz ani omylom nespoznala, v TV JOJ si hľadá svoju spriaznenú dušu v šou Láska na chate. „Som presná a splním všetko, čo poviem. Som veľký bojovník, ale ak boj nemá význam, odchádzam,“ uvádza sa na Instagrame reality šou.

Jej partnerom má byť Jurij, ktorý nepochádza zo Slovenska. „Na svoj vek vyzerám dobre. Som láskavý a úprimný,“ povedal tvorcom relácie zase Alenin nádejný partner.

Hneď, ako sa exfarmárka objavila v kontroverznej šou, dočkala sa mierneho trapasu. Počas jedného z rozhovorov sa Alena spýta svojho nádejného partnera otázku, na ktorú dostane celkom nečakanú odpoveď: „Aké som ja znamenie podľa teba?“ Jurij jej odpovie: Vodováhy?“ Ako by si na takúto odpoveď reagovala ty?

Pamätáš si na Alenu Lehockú z reality šou Farma 8? Ak si myslíš, že si najväčší fanúšik tejto relácie, skús si spraviť náš kvíz a zistíš to.

Zdroj: Instagram/laskanachate_tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News