Baran:

Predstieraš, že si v poriadku aj keď to vôbec nie je pravda. Skrývaš svoje pocity a emócie, čo je dôvod, prečo tvoje vzťahy zostávajú nedoriešené.

Býk:

Chceš byť za každú cenu odmenená. Máš pocit, že každá pekná vec, ktorú urobíš pre svojho partnera, by mala byť odmenená.

Blíženci:

Svoje plány vždy rušíš na poslednú chvíľu. Nikdy nikoho nevaruješ a skončíš tak, že sklamaná budeš len ty.

Rak:

Tráviš každú jednu sekundu tvojho dňa s ním. Vždy, keď ťa pozvú von tvoji priatelia, požiadaš aj tvojho partnera, aby sa pridal. No niekedy potrebujete „sladkú“ prestávku na to, aby to medzi vami fungovalo.

zdroj: Unsplash.com

Lev:

Máš rada kontrolu. Nikdy nenecháš dôležité veci vo vzťahu na niekom inom. O všetkom musíš vedieť a rozhodovať ako prvá ty.

Panna:

Vždy si nájdeš dôvod na žiarlenie. Vytkneš svojmu priateľovi aj tú najmenšiu chybu a vždy ho obviňuješ, že s niekým flirtuje. Chováš sa, akoby sa celý svet točil okolo teba.

Váhy: 

Myslíš si, že máš právo súdiť ľudí. Myslíš si, že môžeš tlačiť ľudí tam, kam chceš ty. Ty to myslíš v dobrom, no osoba, ktorá je s tebou vo vťahu to môže vnímať inak.

Škorpión: 

Ľahko sa nahneváš. Tvoja osobnosť dostane vždy úder do srdca, ak ku tebe nie je niekto úprimný.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Si na seba príliš tvrdá a prísna. Neveríš si a máš málo sebavedomia. Vždy ti behá po mysli, že tvoj drahý je s niekým iným vonku, hoci je len dlhšie v práci.

Kozorožec: 

Si zvyknutá byť sama, takže máš problém otvoriť sa ľudom. Namiesto toho, aby si povedala danej osobe čo ťa trápi, uzatvoríš sa do seba.

Vodnár: 

Si príliš pekná a moc sa staráš o svoj vzhľad. No si aj tichá. Pretože máš pocit, že by si svojimi slovami len mrhala čas, lebo ostatných bude zaujímať len tvoj vzhľad.

Ryby: 

Keď odíde z miestnosti tvoj partner, potajme mu prehliadaš telefón, e-maily, SMS, aby si sa uistila, že ťa nepodvádza.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.