instagram/explorerssaurus_

Keď do života vstúpi pravá láska, všetci sa správame zamilovane. Je to nádherný pocit, ktorý každý prežíva inak. Dnes si môžeš prečítať o tom, čo si jednotlivé znamenia myslia a ako sa asi cítia, keď stretnú pravú lásku.  

Baran

Toto znamenie je v láske veľmi sebavedomé. Nevie byť trpezlivé, na nič nečaká a je veľmi náruživé, od vzťahu by chcelo všetko hneď. O svojej pravej láske si myslí, že prišla naozaj v správny čas, pretože sa cíti pripravene. Človek v znamení Barana je vyspelý, vie čo od života chce a chápe, že vo vzťahu musí byť verný.

Býk

Znamenie Býk je naopak veľmi trpezlivé a rozhodné. Nikam sa neponáhľa a na to, aby urobil prvý krok, čaká veľmi dlho. Myslí si, že vďaka trpezlivosti ho bude mať jeho pravá láska radšej. V niektorých situáciách to tak funguje, no nie vždy.

Blíženci

Toto znamenie je veľmi prchké, nerozvážne, avšak rozhodne nechce mať povrchný vzťah. O svojej pravej láske si myslí, že vydrží do konca života, pretože všetko znáša a odpúšťa. Pri tejto (pravej) osobe vedia Blíženci prestať žiarliť.

Rak

Znamenie Rak vie byť veľmi nespokojné, nervózne a náladové. Aj napriek tomu, že spoznalo svoju pravú lásku, stále pochybuje. Myslí si o nej, že nie je stála a stále sa bojí, že ju stratí. Nevie, že láska len tak neodíde.

Lev

Toto znamenie je veľmi povrchné a túži po tom, aby bolo vo vzťahu dominantné. Jeho názor na pravú lásku je veľmi jednoduchý – pre milovaného človeka urobí hocičo, pretože vie, že do vzťahu musí dať 100%. Buď všetko, alebo vôbec nič.

Panna

Znamenie Panna je veľmi pracovité, logické a má sklony k uzavretosti. O pravej láske si myslí, že je niekedy veľmi preceňovaná. Preto nie je toto znamenie vôbec romantické. Keď však do jeho života vstúpi pravá láska, bude sa snažiť to zmeniť.

Váhy

Toto znamenie je veľmi prelietavé, nerozhodné a nevie sa usadiť (možno preto, pretože ešte nestretol pravú lásku). Keď do jeho života príde úprimná láska, vie byť trpezlivé, vytrvalé a robiť všetko pre to, aby vzťah vydržal. Ak ho však partner podvedie, nemá dôvod pri ňom zostávať.

Škorpión

Toto znamenie je veľmi žiarlivé, podozrievavé a rado ovláda ľudí. Človek v znamení Škorpióna na pravú lásku neverí, pretože mal už veľakrát zlomené srdce. Ak príde do jeho života, bude nedôverčivý a cesta k jeho srdcu bude bolestivá.

Strelec

Znamenie Strelec je veľmi veselé, priame, čestné a rado sa smeje. Ak do jeho života príde pravá láska, jeho život bude ružový a všetko bude vidieť ešte krajšie, než videl doteraz. Strelec je bezstarostný a niekedy by sa mu dal tento život závidieť.

Kozorožec

Toto znamenie je samostatné, nezávislé a všetko zvláda samo. Napriek tomu vie, že mu v živote láska chýba. Keď k nemu pravá láska zavíta, rád ju prijme a otvorí sa jej. Pre Kozorožca je vzťah dobrodružstvo, ktoré je poriadne vzrušujúce.

Vodnár

Znamenie Vodnár má veľmi dobrú predstavivosť, je tolerantný a myslí si o sebe, že bol chápavý pri každom partnerovi, ktorého za život mal. Pravú lásku zatiaľ nehľadá, no keď k nemu príde, bude veľmi originálny a nikdy nenechá vzťah spadnúť do stereotypu. Nezniesol by, ak by sa vo vzťahu nudil.

Ryby

Toto znamenie je veľmi tvorivé, duchovne založené a empatické. Vie pochopiť, že veci v živote sa dejú pre konkrétny dôvod. Verí aj v to, že láska má vždy to najlepšie načasovanie. Keď k tomuto človeku pravá láska príde, bude sa podceňovať a vôbec si nebude veriť. Trpezlivosťou sa to môže zmeniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating