láska je boj

Láska je tá najkrajšia vec, ktorú v živote máme. Nesmieme však zabúdať na to, že býva v určitých bodoch aj bolestivá. Ako sa hovorí, nemôže každý deň svietiť slnko, musí byť aj dážď či búrka. Toto všetko je láska. 

Ak si práve vo vzťahu a prechádzaš si zlým obdobím, skús sa zamyslieť nad tým, aký je tvoj chlap. Muž, ktorý robí týchto 5 vecí, si zaslúži tvoju lásku.

Tichá domácnosť trvá maximálne deň

To, že si vo vzťahu, za ktorý sa oplatí bojovať, zistíš aj tak, že po hádke ste pohádaní maximálne jeden deň. Obaja si uvedomujete svoje chyby a dokážete sa jeden druhému ospravedlniť. Ak po hádke dokážete byť pohádaní aj týždeň, asi vám na tom druhom až tak nezáleží. Dodržuj týchto 6 pravidiel a na hádky môžeš zabudnúť.

sebecký
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Zaujíma sa o tvoju rodinu

Muž, ktorý sa zaujíma o tvojich rodičov, starých rodičov či súrodencov, ťa miluje bez ohľadu na akúkoľvek situáciu. Ak sa zaujíma o to, ako sa majú, či sú v poriadku alebo s tebou chodí na každú rodinu oslavu, tak v tom prípade sa bojovať naozaj oplatí.

Len tak ti kúpi to, čo máš rada

Každá láska je aj bolestivá, ale to k tomu patrí, žiadny vzťah nie je dokonalý. Ak ti len tak kúpi niečo, čo miluješ, napríklad tvoju obľúbenú sladkosť, tak mu skutočne na tebe záleží a pre takýto vzťah sa oplatí bojovať.

znamenia
zdroj: Pexels/Tim Samuel

Keď je problém, chce si ho vyrozprávať

Ak sa stane, že sa pohádate, a on trvá na tom, aby ste sa o tom porozprávali, tak mu na tom záleží. Skutočný muž, ktorý pred problémami neuteká, ale chce ich riešiť, je zároveň chlap, o ktorého sa oplatí bojovať.

Ak máš problémy, chce ti pomôcť

Nemusí ísť o hrôzostrašné problémy, ale napríklad o také, že si chorá a on ti kúpi lieky. Ušiel ti autobus a on sa ti ponúkne, že ťa zavezie, aby si nemeškala. Pamätaj, muž, ktorý nemyslí len na seba, ale aj na dobro druhých, je ten správny.

Vzťahy, ktoré vidíme na sociálnych sieťach nemusia byť také, aké sa zdajú. V každom vzťahu sú aj hádky či nezhody, inak to nefunguje. Musíš si však uvedomiť, že dobrý chlap nemusí byť milionár či podnikateľ, musí byť v prvom rade dobrý a láskavý. Nezabúdaj na to, že silný vzťah sa buduje roky.

Tak čo, oplatí sa vo vzťahu bojovať?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating