instagram.com/tomhanks

Corona De Vries. To je meno osemročného chlapca, ktorého spolužiaci v škole prezývali „koronavírus“. Uviedol, že svoje meno má skutočne rád, ale tieto posmešky ho veľmi mrzia. Tom Hanks však preukázal svoju ľudskosť a chlapcovi napísal list. To ale nie je všetko. Ako darček mu poslal písací stroj značky Corona. Informovala o tom BBC.

Ako prvý sa ozval chlapec známemu hercovi. Jeho rodina uviedla, že to urobil najmä kvôli Hanksovej role vo filme Toy Story.

„Počul som v spravách, že vy a vaša manželka ste dostali koronavírus. Ste v poriadku?“ opýtal sa Corona. Hercovi sa zároveň zveril aj so šikanou, ktorú prežíva kvôli svojmu menu.

„Milý priateľ Corona. Mňa a moju manželku tvoj list veľmi potešil. Ďakujem, že si tak dobrý kamarát – kamaráti sa cítia vďaka kamarátom lepšie, keď sú na dne,“ odpovedal Tom Hanks.

„Si jediná osoba, ktorú poznám s týmto menom – ako prsteň okolo Slnka, koruna,“ dodal známy herec.

Aby chlapca potešil ešte viac, poslal mu skvelý darček. „Myslím, že by sa ti hodil tento písací stroj. Zobral som ho na Zlaté pobrežie, a teraz je späť – s tebou. Opýtaj sa dospelých, ako to funguje a použi ho na ďalšie odpísanie.“

Na konci listu nezabudol chlapca povzbudiť a napísal: „PS! Máš vo mne priateľa!“ Zároveň tak odkázal na známu tematickú skladbu filmu Toy Story 4.

Rodina malého chlapca povedala pre 9news, ktoré pomohli doručiť jeho list hercovi, že je nadšený zo získania nového kamaráta v Spojených štátoch.

Zdroj: BBC, 9news

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News