Len minulý mesiac sme ťa informovali o tom, že biznis duch Zuzany Plačkovej nezaháľa, a po niekoľkých úspešných projektoch pod jej menom začína predávať i vlastné oblečenie. Aj v čase, kedy Slovensko trápi koronavírus prichádza s nápadom na riešenie.

Na svojom instagramovom profile vyzvala ľudí, aby sa nehanbili nosiť ochranné rúška. Zvláštny na tom je fakt, že len pred pár dňami nazvala Slovákov ovcami za to, že kvôli koronavírusu začali panikáriť. Táto panika však spôsobila to, že ochranné rúška na tvár sú u nás momentálne nezohnateľné. Aktuálna situácia je už však vážna, a preto mnoho influencerov pochopilo, že ich sila na sociálnych sieťach môže teraz pomôcť. Tak ako iní, aj Zuzana dnes posmeľuje ľudí k tomu, aby sa nehanbili rúška nosiť a chránili tak nie len seba, ale aj ostatných.

Rozhodla sa tiež, že pomôže s problémom nedostatka rúšok. Cez svoje meno bude v spolupráci s dodávateľskou firmou ponúkať ich 2 druhy – prvý, klasik, bude z antibakteriálnej bavlny a jeho cena bude 7€, a druhý, strieborný, bude zo 4-vrstvovej látky obsahujúcej strieborné vlákno, 3D vlákno, bavlnu a uhlíkovú membránu. Jeho cena bude 15€ za kus. Zuzana pritom sľubuje, že ich bude dostatok pre všetkých, a že podiel zo svojho zisku venuje na výrobu rúšok pre detských onkologických pacientov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.