pexels.com

Na klamstvo majú ľudia odlišné dôvody. Niekto klame, aby vyzeral lepšie pred ostatnými, iný sa tým snaží niečo zakryť. Každé znamenie má to „svoje“, o čom zvykne klamať. Tu sú ich najčastejšie klamstvá.

Baran

Najradšej klameš o svojich schopnostiach a skúsenostiach. Chceš, aby pred ostatnými vyzerali čo najlepšie, a tak všetko zveličuješ.

Býk

Ako býk zvykneš klamať o tom, aká si zaneprázdnená. Radšej stráviš večer doma a v pokoji, ako ísť niekam von a socializovať sa.

Blíženec

Často klameš o svojich plánoch, kam pôjdeš a čo budeš robiť. Zbožňuješ spoznávať nových ľudí a miesta, a tak keď sa naskytne nejaká „lepšia možnosť“ ako tá, ktorej si sa sľúbila, ideš tam.

View this post on Instagram

@aliceoliviac #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak

Raci klamú o svojich pocitoch. Často sa ich snažíš zakryť a skrývaš ich za zmeny nálad, a to vždy, keď sa cítiš zraniteľná.

Lev

Si veľmi hrdé znamenie. Klamať budeš hlavne vtedy, keď sa mýliš. Pri hádke, o ktorej vieš, že nemáš pravdu, no aj napriek tomu máš potrebu obhájiť sa.

Panna

Často klameš a ospravedlňuješ sa namiesto toho, aby si dostala, čo chceš. Rada si prispôsobuješ situáciu tak, aby všetko zapadalo do tvojho plánu. Týmto spôsobom klameš aj samú seba.

Váhy

Lož využívaš na to, aby si sa spojila s ostatnými. Si veľmi spoločenská a nesmieš chýbať na žiadnej akcii. Práve preto zvykneš klamať. Milosrdná lož je pre teba tým pravým prostriedkom na nadviazanie kontaktu.

Škorpión

Ako škorpión klameš o svojich emóciách a pocitoch. Je pre teba ťažké vyhovieť nárokom ostatných, a tak radšej držíš jazyk za zubami.

Strelec

Klameš, aby si sa z niečoho dostala. Potrebuješ sa cítiš voľná a nestranná a tak nemôžeš dopustiť, aby ti pripísali zodpovednosť za niečo, čo si spravila a nevyšlo to. Navyše klameš, aby si si mohla robiť to, čo sama chceš.

Kozorožec

Klameš o svojich slabostiach a zraniteľnosti. Snažíš sa všetkých presvedčiť, že ich nemáš, pričom si si vedomá, že ich máš a patrične sa ich bojíš.

Vodnár

Pravdu a vedomosť si ceníš viac než čokoľvek iné. Klameš, keď niečo plánuješ. Nechceš zlyhať, a tak radšej nič nepovieš, aj keď napokon to všetko vyjde.

Ryby

Klameš, aby si ochránila ostatných. Nechceš, aby ostatní trpeli a tak si zvolíš radšej klamstvo, ako by si mala poškodiť niekoho česť alebo mu ublížiť.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife