Instagram/nastjastasia

Keď sa zaľúbiš, na všetko a všetkých pozeráš cez ružové okuliare. Svojmu partnerovi by si chcela vyhovieť vo všetkom a najradšej by si mu zniesla modré z neba. Ibaže zabúdaš pri tom na jednu veľmi dôležitú vec. Na SEBA.

Netýka sa to len začiatku vzťahu, ale aj dlhoročných párov. My ženy máme takú zvláštnu schopnosť prispôsobiť sa všetkým ostatným len preto, aby sme im vyhoveli. Nemyslíme na seba a na to, čo je pre nás dobré.

Bojíme sa, aby sme toho druhého nesklamali a za žiadnych okolností  nechceme byť my tie zlé. Preto sa radšej chováme ako iné osobnosti, aj keď niekde hlboko vo vnútri cítime, že to nie je úplne správne.

Nikdy, ale naozaj nikdy by si kvôli svojej milovanej polovičke nemala stratiť samu seba a zabudnúť na to, KTO v skutočnosti si. Musí to tolerovať aj tvoj priateľ a každý jeden normálny chlap s tým nebude mať ani najmenší problém.

Vzťah nie je iba o ňom, to si zapamätaj. Nerob len to, čo chce on, ale rob veci, ktoré budú robiť radosť aj tebe. Z toho dôvodu by si si mala dopriať pravidelne ČAS IBA PRE SEBA. Vo vzťahu je potrebné, aby ste trávili čas aj osamote a mali svoje vlastné koníčky, ktorým sa budete venovať.

Nemôžete byť spolu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj keď to bude možno hodinka či dve do týždňa, aj to sa počíta. Ak sa ti podarí, pokojne si uchmatni pre seba aj viac času. Urob si voľno na to, aby si išla ku kozmetičke, kaderníčke, do fitka, na prechádzku, na nejaký kurz alebo kamkoľvek, kde ťa to bude robiť šťastnou.

V tomto buď trochu sebecká a nekompromisná. Ak nebudeš robiť nič, čo by ti prinášalo radosť, ako si budeš môcť život naozaj užívať? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating