expartnerka

Keď sa človek stane pre svoj výzor terčom posmeškov, vie to s jeho psychikou pekne zamávať. Bohaté skúsenosti s tým má, bohužiaľ, aj expartnerka známeho slovenského speváka. Podelila sa o ne v rozhovore s magazínom Emma.

Už je tomu viac ako päť rokov, čo slovenským šoubiznisom otriasol rozchod speváka Sama Tomečka a manažérky a grafickej dizajnérky Kristíny Mohrovej. Odvtedy sa toho v ich životoch veľa zmenilo.

Ako sa teraz ukázalo, Tomečkova ex počas siedmich rokov vzťahu zažívala nielen pekné, ale aj bolestivé chvíle. Postaral sa o to kruh ľudí, v ktorom sa vtedy pohybovala. A teda šoubiznis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristy Mohr (@kristymohr)

Šikana v šoubiznise

„Okolie dokáže spôsobiť celkom slušnú traumu, ktorá sa môže niesť v podobe psychických následkov aj niekoľko rokov. Tá moja sa začala, keď som mala zhruba 23 rokov a pribrala som vinou liekov. Paradoxne, vôbec som to neriešila,“ uviedla Kristína pre magazín Emma.

„Keďže som sa pohybovala pri bývalom partnerovi, ktorý je spevák, veľakrát som sa dočítala, že by som napríklad nemala nosiť bledé farby, dokonca som po rozchode našla anketu jedného týždenníka, kde sa mohlo hlasovať, či by som mala schudnúť,“ šokovala ďalej Mohrová, ktorá sa v tom čase stala doslova obeťou šikany.

Buď zdravá a maj sa rada

Kristína si, našťastie, nenávistné a nezmyselné komentáre snažila nepripúšťať. V opačnom prípade by sa nemohla naplno venovať dôležitejším veciam. V súčasnosti jej je jedno, čo si kto myslí. Snaží sa byť v tomto smere inšpiráciou aj pre iných, pričom ona sama sa inšpiruje dokonca samotným šoubiznisom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristy Mohr (@kristymohr)

„Žijeme v roku 2023 a pozorujem to aj z opačnej strany. Sila internetu vie ochromiť aj psychickú pohodu tých, ktorí sú stredobodom. Na internete je každý kráľ, keď komentuje anonymne,“ myslí si Kristy, ktorá tiež otvorene hovorí o téme bodyshamingu. Jej veľavravný odkaz znie: Buď zdravá a maj sa rada. Ak sa to niekomu nepáči, je to jeho problém, nie tvoj.“

Zdroj: Emma

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News