Samo Tomeček

Rozprávkový vzťah známeho slovenského speváka je minulosťou. Samo Tomeček potvrdil rozchod. K citlivej téme poskytol na svojom Instagrame prvé a zároveň aj posledné vyjadrenie.

Spevákovi, ktorého pred 19-timi rokmi dostala do povedomia prvá séria televíznej šou Slovensko hľadá SuperStar, sa aktuálne viac darí v pracovnej než súkromnej sfére. Popri tom, ako Samo Tomeček s ostatnými členmi skupiny Milujem Slovensko Band zabával počas posledných letných dní ľudí na koncertoch, v osobnom živote sa vyrovnával s rozchodom.

Turbulentné napredovanie

Samo sa ženil len pred tromi rokmi, pričom pri krásnej Sophii si vôbec nedával na čas. Po polroku vzťahu ju požiadal o ruku a o ďalšieho polroka neskôr už dvojici zazvonili svadobné zvony. Slávnostná udalosť mala byť dokonca ešte skôr, no pôvodné plány pokazil vyčíňajúci koronavírus.

„Moja úžasná Manželka Sophie Tomeček … Ďakujem ti, že som vďaka tebe začal opäť veriť v manželstvo a v čistú lásku. Tvoj navždy verný manžel Samuel. MILUJEM ŤA!!,“ zneli romantické slová, ktoré Samo venoval polovičke ešte v októbri 2020.

Samo potvrdil rozchod

Minulý týždeň obletela médiá šokujúca informácia o tom, že je Tomečkovo manželstvo v troskách. Samo na svojom Instagrame potvrdil, že nejde len o klebety.

„Ahojte priatelia. Keďže sa začali objavovať správy z môjho súkromia, rozhodol som sa napísať jedno spoločné vyjadrenie ohľadom nášho manželstva,“ uviedol na začiatok 37-ročný Bratislavčan.

Už dlhší čas žijeme oddelene, zmenili sa nám priority v živote, a preto sme sa po vzájomnej dohode rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Zostávame však priateľmi. Príčinou nášho rozchodu nebola tretia osoba. Ďakujeme za rešpektovanie nášho súkromia. Toto je jediné vyjadrenie, ktoré k tejto téme poskytneme,“ napísal Samo na Instagram, čím zároveň aj vyvrátil možné dohady o nevere.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samo Tomeček (@samueltomecek)

Zdroj: Instagram/samueltomecek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News