Nový pár

Zdá sa, že láska mladé hviezdy v slovenskom šoubiznise vôbec neobchádza. Len nedávno svoj vzťah potvrdila dvojica hercov, teraz sa k nim pripojila ich kolegyňa z rovnakého seriálu. Nový pár tvoria Bianka Šutičová a Adrián Ševc

Markizácky seriál Pán profesor dal dokopy dvojicu mladých hercov, Romana Maximiliána Kollára a Kláru Kerešovú – dcéru známeho choreografa Miňa Kereša. Ich kolegyňa Bianka, ktorá hviezdila v prvej sérii tohto úspešného projektu, si však lásku našla v spevákovi. Adriána si totiž diváci môžu pamätať zo speváckej šou Česko Slovenská SuperStar.

Bianka
zdroj: Instagram/bia_sutic

Mladé hviezdy toho spája veľa

Bianka účinkovala v klipe mladého speváka, čo ich viac zblížilo. Aj keď nastal problém v tom, že Adrián odišiel študovať do zahraničia, ich sympatie len rástli. Len pred pár dňami pridali na svoje sociálne siete zábery, ktorými svoj vzťah potvrdili.

Láskou na prvý pohľad by som to nenazvala, ale, samozrejme, boli tam sympatie. Tiež sme vedeli, že on pôjde študovať do zahraničia a netúžili sme po vzťahu na diaľku. Lenže týmto letom to vyvrcholilo, strávili sme spolu veľa času, bolo to intenzívne a zistili sme, koľko toho máme spoločného. Neustále sa smejeme a myslíme často na úplne rovnaké veci, skrátka, je medzi nami silné emočné, rozumové aj fyzické prepojenie, aké som ešte nikdy nezažila,“ priznala Bianka.

Adrián
zdroj: Instagram/adrian_sevc

Diaľka bude pre nich skúškou

Zo začiatku sme boli na sociálnych sieťach opatrnejší, ale sme spolu od začiatku leta 2022, tak sme to zoficiálnili. Intenzívne sa to medzi nami vyvíjalo. Všetko sa zmenilo na jednej párty, kde ma Bianka úplne dostala. Vznikla aj pieseň, ktorá je kompletne inšpirovaná ňou a budete ju na jeseň počuť,“ povedal pre Markízu Adrián.

Bianka a Adrián
zdroj: Instagram/adrian_sevc

Láska z nich srší

Toto romantické video je toho dôkazom.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News