Slovenská herečka Zuzana Šulajová

Po dlhých rokoch vzťahu sú oficiálne svoji! Slovenská herečka Zuzana Šulajová sa podľa informácií super.cz v tichosti vydala za svojho partnera a kolegu z bradže, českého herca Jana Révaia. Dvojica si túto novinku nechala v tajnosti niekoľko mesiacov. 

44-ročná Zuzana sa okrem herectva venuje aj fotografovaniu. So 49-ročným Janom, ktorý je známy najmä u našich susedov, tvoria pár už 13 rokov. Dvojica spoločne v Česku vychováva dvoch synov – Jakuba a Matěja. No až teraz je z nich rodina aj oficiálne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jan Révai (@janrevai)

Slovenská herečka svadbu tajila

I keď Zuzana aj Jan využívajú sociálne siete, na ktorých ukazujú aj rodinu, verejne sa so svadbou nepochválili. Aktuálne si spoločne užívajú dovolenku na Bali. Na nedávnej akcii si však redaktorka portálu super.cz všimla obrúčku na jeho ruke.

„Vzali sme sa, ale už pomerne dávno. Nikto o tom nevie,” priznal sa s úsmevom herec. „Vzali sme sa na apríla,“ dodal herec. A údajne rovno na Deň bláznov – 1. apríla.

To, či si Zuzana zmenila aj oficiálne priezvisko, zatiaľ nie je známe. Jan už raz ženatý bol, no vtedajšie manželstvo mu vydržalo iba 3 roky. Diváci ho môžu poznať z filmov Princezná zakliata v čase, Špindl či Rebelové, no zahral si aj v mnohých českých seriáloch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zuzana Sulajova (@sulajovazuzana)

Zdroj: super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News