Dostali sme sa do obdobia, v ktorom viac prší, než svieti slnko. Ak máš pochmúrnu náladu, určite si pozri tieto tanečné filmy. Roztancujú aj teba a vďaka nim budeš mať veselú náladu celý deň.

Mákni!

Hlavná hrdinka tohto filmu sa chce dostať na školu svojich snov. Je veľmi ambiciózna a tvrdo pracuje na tom, aby sa jej to podarilo. Podmienkou však je, aby zvládla vystúpenie v tanečnej súťaži. Spojí sa so svojimi priateľmi, vytvorí tanečnú skupinu a na súťaž sa prihlásia. Či vyhrá, alebo nie, sa dozvieš na koncu filmu.

Rebelové

Starší muzikálový film, ktorý však musíš poznať. Ak si ho teda ešte nevidela, môžeš to napraviť. Krásne maturantky spoznajú troch okúzľujúcich mužov, do ktorých sa zamilujú. Nič však nie je jednoduché a o zakázanej láske to platí dvojnásobne.

Pan Jangle

Vianočný film, ktorý v sebe nesie prvky muzikálu a tancu. Ak ti už Vianoce začali chýbať, rozhodne si ho pozri. Rozpráva príbeh o tom, prečo je puto rodiny dôležité a že nič nie je stratené, pokiaľ máš svojich rodičov.

Mamma Mia a Mamma Mia 2

Taktiež staršie filmy, no medzi muzikálmi sú veľmi populárne. Skvelý a vtipný príbeh o rodine, ktorá má rôzne problémy. Hlavná hrdinka chystá romantickú svadbu na ostrove, kde pozvala aj svojich troch otcov. Ktorý bude ten pravý?

Spolu s pesničkami od skupiny Abba sú tieto dva filmy neprekonateľné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.