Avril Lavigne zásnuby
Instagram/avrillavigne

Takúto žiadosť o ruku nikto nečakal! Svetoznáma speváčka, ktorá je v hudobnom svete už viac ako 20 rokov, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou novinkou. Z Avril Lavigne bude čoskoro vydatá pani. Jej partner pre ňu pripravil dokonalú romantiku v Paríži.

37-ročná speváčka, ktorá bola už v minulosti dvakrát vydatá, povedala svoje „áno“ kolegovi, taktiež hudobníkovi menom Derek Ryan Smith. O 2 roky mladšieho Dereka poznajú fanúšikovia pod umeleckým menom Mod Sun.

Ako uvádza magazín People, dvojica sa zoznámila, keď spoločne začali pracovať na jej albume, ktorý nahrávala po svojom predošlom rozpadnutom vzťahu. Netajila, že v tom čase bola sklamaná z lásky a chcela byť single.

Romantika s výhľadom na Eiffelovku

Obaja si pri spoločnej práci však tak sadli, že spolu začali okamžite randiť. Odvtedy často zdieľali zaľúbené fotografie na sociálnych sieťach a boli všade ruka v ruke. Fanúšikov tak správou o zásnubách príjemne prekvapili. Avšak, zrejme by málokto povedal, že táto dvojica bude mať pri tomto momente romantiku ako z filmu.

Plavba po rieke v Paríži, súkromný huslista, šampanské, ruže a obrovský diamantový prsteň v tvare srdca. To všetko si Mod pre svoju drahú pripravil.

Klikaj na šípku vpravo pre viac fotiek

Kým Avril k fotkám zo zásnub pridala krátky popis, Mod jej venoval krásne poetické slová. V preklade: „V deň, keď sme sa stretli, som vedel, že ty si tá pravá. Navždy spolu, kým neskončia naše dni. Mal som sen, v ktorom som ťa požiadal o ruku v Paríži. Vytiahol som prsteň a požiadal som ťa, aby si ho nosila. Kľačal som, keď som sa ti pozeral do očí. Si príliš krásna na to, aby som ťa opísal slovami. Chytila som ťa za ruku a ešte raz sa nadýchol … Povedal ‚Vezmeš si ma?‘ a povedala ‚áno‘.“

Od samého začiatku vedel, že chcem diamant v tvare srdca, pretože v deň, keď sme sa stretli, sme mali na sebe rovnaké prstene v tvare srdca. Odvtedy ich nosíme každý deň,vyjadrila sa Avril pre People.

Avril Lavigne zásnubný prsteň
zdroj: Instagram/modsun

Zdroj: people.com, Instagram/avrillavigne

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News