Richard Lewis

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Svet obletela smutná správa. Navždy nás opustil obľúbený americký herec a komik, ktorý bojoval so zákernou chorobou. Portál The Guardian priniesol aj informácie o príčine a mieste úmrtia. 

Len pred pár dňami nás šokovala tragická správa z Bratislavy. Enrico Miško, ktorý bol známy zo šou Česko Slovensko má talent, zomrel pri autonehode. Na konci januára smútili naši českí susedia. Na povrch totiž vyšla informácia, že náš svet opustil ikonický Vlastimil Dejdar. Zo zámoria však teraz prišla ďalšia tragická správa.

Zomrel americký komik a herec

Richard Lewis sa ako herec objavil napríklad aj v snímkach Dva a pol chlapa, Las Vegas: Kasíno alebo Mŕtva zóna. Stand-up komik sa preslávil aj vďaka svojej roli v seriáli Larry, kroť sa. Zahliadnuť si ho mohla aj vo filmoch ako Upírky alebo Láska na druhý dotyk.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Letterboxd (@letterboxd)

Ako uvádza The Guardian, Richardovi minulý rok diagnostikovali Parkinsonovu chorobu, kvôli ktorej sa rozhodol čiastočne ukončiť svoju kariéru.

Publicista Jeff Abraham z Jonas Public Relations (PR agentúra pre styk s verejnosťou) informoval, že Lewis mal poslednýkrát vydýchnuť v utorok večer vo svojom dome v Los Angeles. Príčinou smrti 76-ročného komika mal byť infarkt.

Jeho manželka Joyce Lapinsky ďakuje všetkým za vašu lásku, priateľstvo a podporu a v tejto chvíli žiada o súkromie,znie vyhlásenie publicistu. Richard a Joyce boli manželmi od roku 2005.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Formidable Opponents (@formidable_opponents)

Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: The Guardian

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News