Česko Slovensko má talent

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V štvrtok v noci tragicky zahynul 29-ročný súťažiaci zo šou Česko Slovensko má talent. Ako prvý o tom informoval web Noviny.sk a fotky z autonehody na Facebook pridala Polícia SR – Bratislavský kraj, ktorá sa k tomu aj vyjadrila a poskytla tak verejnosti nové informácie.

V štvrtok večer sa na bratislavských Zlatých pieskoch stala vážna autonehoda. Zasahovali všetky záchranné zložky, no muža sa nepodarilo zachrániť. Počas prevozu do nemocnice podľahol svojim zraneniam.

Podľa informácií TV JOJ išlo o známeho súťažiaceho Enrica Miška zo šou Česko Slovensko má talent. V roku 2022 tam prišiel zaujať porotu svojím rapom a dojímavým príbehom. Úspešnú kariéru hokejistu musel ukončiť kvôli alergii na čpavok, ktorý sa nachádza na zimných štadiónoch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Enrico Misko (@eneres13x)

Tragicky zahynul súťažiaci zo šou Česko Slovensko má talent

Tragická nehoda sa stala približne o 22:30 večer, pričom Enrico smeroval do Senca. Zrazu prešiel do protismeru a nabúral do stĺpu verejného osvetlenia. Ako uvádza web Noviny.sk, nikto iný v tom čase na ceste nebol.

Podľa informácií TV JOJ sa dokonca v aute mali nachádzať injekcie, ktoré sú predmetom expertízneho skúmania kriminalistov.

Pred pár hodinami Polícia SR – Bratislavský kraj na Facebooku zdieľala svoje vyjadrenie a fotky z nehody. „V uvedenom prípade bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania,“ píše polícia.

Táto tragická správa prišla iba pár mesiacov potom, čo sme sa dozvedeli, že náš svet opustila aj legenda šou Česko Slovensko má talent, Jozef Pátrovič.

Rodine a blízkym Enrica Miška vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: Noviny.sk, Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News