Unsplash/Sergey Sokolov

Niektorí ľudia si berú veci príliš osobne a väčšinou vidia vo všetkom to zlé. A preto im ich život pripadá miestami nešťastný a cítia sa nenaplnene. To niekedy prenášajú niekedy aj na druhých a takto si zbytočne kazia dni. A pritom by sa stačilo na svet pozerať o čosi viac s úsmevom a hneď by to bolo všetko krajšie. Ktoré znamenia si nedajú povedať?

Jednoducho, až príliš sa zahaľujú do pesimistického kabáta a nechcú ho zo seba dať preč. Je to na škodu, pretože takto strácajú krásu, ktorú im ponúka sám život. Reč je o znameniach, ktoré majú najväčšiu tendenciu upadať do depresie a rýchlo sa uraziť.

Rak

Niečo sa nedarí a už v tom vidí, že to nejde napraviť a nebude to mať dobrý koniec. Neverí na prázdnu nádej a vždy berie do úvahy aj tú najhoršiu možnosť. Nepatrí k bláznivým optimistom a to je chyba.

Preto si hľadá aj svoju polovičku oveľa ťažšie. Rýchlo vie upadnúť do smútku a stačí len jedna negatívna poznámka na jeho osobu a je urazený. Preto, ak si sa v tomto našla, skús sa pozerať na svet aj s ružovými okuliarmi. Občas sa to zíde.

Panna

Pri tomto znamení sa to má tak, že až príliš si berie niektoré veci osobne. A potom sa zbytočne trápi a jej „slnečné dni“ sa premenia na „upršané“. Rýchlo sa vie uraziť. Panne odporúčame, aby sa niekedy uvoľnila a viac si užívala.

Život je príliš krátky na to, aby sme sa z neho netešili. Krásne a veselé spomienky sú veľmi cenné. Na to nezabúdaj!

Ryby

I napriek tomu, že na ľudí pôsobia až príliš sebavedomo a arogantne, skutočnosť je iná. Podceňujú sa a trpia dokonca nedostatkom sebavedomia. Až tak, že každá kritika s ich psychikou poriadne zatočí.

To im kradne úsmev z tváre. Potom stačí len málo a rýchlo sa urazia. Veci si berú osobne rovnako ako Panna. A oheň je na streche.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy