Unsplash/Vinicius Wiesehofer

To, že máme na občianskom napísané, že sme ženy ešte z nás nerobí tie pravé dámy. Na to si musíme osvojiť určité pravidlá, ktoré nás nasmerujú a ukážu, čo je pre nás v živote azda najdôležitejšie a čomu by sme nemali venovať až takú pozornosť.

Nikto nespadol z neba dokonalý, preto sa neboj učiť sa a stať sa každým dňom lepšou osobou ako si. Dnes ti ponúkame náhľad ženských pravidiel, ktorými sa riadia tie dámy, ktoré majú túžbu stať sa skutočnými ženami a nie len na papieri.

Skutočná žena si nerobí ťažkú hlavu z toho, čo o nej hovoria ostatní

Ona vie, že nikto nežije jej život, nikto nerieši jej problémy. A preto nemá potrebu riešiť, kto čo a ako. Proste si žije ten svoj, správa sa zodpovedne, no snaží sa každú radostnú chvíľku prežiť najlepšie, ako len vie. Uvedomuje si, že ohováraním a intrigami ostatných na jej osobu sa skrýva iba ich vlastná neistota zo života a zo samých seba.

Skutočná žena nepotrebuje riešiť svoj vek

Či má 20 a či 60, svoj vek nerieši. Skutočná žena si uvedomuje, že každý jeden vek má svoje pre a proti. A len na nej záleží, aká krása, charizma a šarm z nej bude vyžarovať. Trápiť sa pre jednu vzniknutú vrásku, to nemá za potreby. Má dôležitejšie veci na práci.

Skutočná žena je vždy sama sebou

Pravá žena skutočne nemá za potreby vyzerať v očiach druhých dokonale. Vždy sa správa tak, akou sa aj narodila. Svoju podstatu nevyháňa, skôr si ju chráni a pracuje na sebe. Vie prečo tu je a kým je. I keď má svojich idolov, nikdy ich nekopíruje.

Skutočná žena nepotrebuje dokazovať druhým, že to zvládla

Od každého máme očakávania. Dobrú prácu, perfektného partnera, deti a tak ďalej. Skutočná žena však žije tak, aby bola šťastná a plnila si svoje vlastné sny, a nie sny ostatných. Lebo vie, že toto je jej život! 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating