žena

Strelec

Viaceré planéty budú robiť všetko pre to, aby ti dodali ten správny nádych romantiky, elegancie a diplomacie. Budeš sa cítiť dobre s ostatnými, ale i sama so sebou. Láska sa stretáva pod dobrou astrálnou záštitou. Pokiaľ sa o niečo snažíš, výsledky sa dostavia čoskoro.

Kozorožec

Hviezdy svietia vo tvoj prospech a tvoja priateľskosť a všestrannosť sú na vrchole. Pokračuj v zdokonaľovaní svojich plánov a stratégií. Pokiaľ pracuješ na vlastnom biznise, nastal čas rozšíriť si záber. Zelená svieti počas týchto dní športu a pohybu, ale aj pobytu v spoločnosti.

usmiata žena
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Počas týchto víkendových dní hovorí planéta Mesiac o láske, harmónii a všeobecnom blahu. Láska, ktorá sa rodí pod hviezdami, má výsady byť zdrojom radosti ešte dlho. Ľahko si ťa všimnú tí, ktorí v tebe prebudili túžby a chýbať nebudú ani vášnivé impulzy na oživenie tvojho aktuálneho vzťahu.

Ryby

Ty by si mala počas tohto víkendu odložiť bokom svoju pýchu, aby si nestratila dôstojnosť. Namiesto toho si užívaj všetky príjemné chvíle, ktoré k tebe budú prichádzať z viacerých strán. Väčšina osôb, ktorá je narodená v tomto znamení, bude mať príležitosť preskúmať priestory vzájomných túžob s osobou, ktorú milujú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy