instagram/majkspirit

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Spiritove malé dievčatko má už rok! O tom, ako čas s bábätkom rýchlo letí, vie slovenský raper Michal Dušička svoje. 37-ročný umelec sa z malej Arie teší aj so svojou pôvabnou manželkou Mariou. Na Instagrame sa pochválil krásnou fotografiou z jej narodeninovej oslavy. A jeho darček si zamiluješ tiež.

Aria Viktoria, ako znie jej celé krstné meno, sa narodila minulý rok len pár mesiacov po tom, čo si Majk vzal krásnu ukrajinskú modelku „Mashu“ za svoju manželku na tajnej svadbe. Pár sa zasnúbil v januári 2020 po ročnom randení.

Ako sám Majk často spomína, dcérka a rodinný život mu zmenili celý jeho svet. Po dlhých rokoch, kedy sa zdalo, že sa mu šťastie v láske vyhýba, aj keď ženy by kvôli nemu stáli v rade, teraz žije spokojnejšie. Okrem krásnej oslavy dostala malá aj darček od srdca. Keďže je jej otec hudobník, nebolo by nič krajšie ako song venovaný práve jej.

Spravil som ti song k tvojim prvým narodeninám. Teda, vlastne sme ho spravili spolu, ty, ja, a tvoja mama Maria. Púšťame ho dnes von do sveta, aby si ho užili všetky šťastné babies a všetci dobrí rodičia. Viem, že tak by si to chcela,“ napísal na sociálnej sieti pod fotkou svojej dcérky.

Rozkošné video, ktoré bolo inšpiráciou k songu ARIA nájdeš TU

Čo povieš na túto pesničku plnú lásky?

Zdroj: Instagram/majkspirit

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News