Instagram/barborapiesova_official

December je oficiálne tu a všetko okolo nás už dýcha vianočnou atmosférou. Vyzdobené mestá, stromčeky v domácnostiach a premýšľanie o tom, aké sladké dobroty napečieme, sprevádzajú toto čarovné obdobie. K tomu nesmú chýbať aj legendárne pesničky, bez ktorých to nebolo ono. Hudobníci sa však každý rok snažia fanúšikov prekvapiť aj niečím novým.

K nim tentokrát patrí aj víťazka Česko Slovenskej SuperStar, Barbora Piešová, ktorá sa spojila so skupinou Sám sebou. Z ich spolupráce vyšiel jeden nádherný song, ktorý ťa chytí za srdce. K nemu natočili aj videoklip plný emócií a všetkého, čo k Vianociam jednoducho patrí.

Priatelia, predstavujeme vám náš nový vianočný singel „Na Vianoce“ v spolupráci so skvelou Barborou Piešovou. Dúfame, že vás touto piesňou potešíme, a že si ju budete naplno užívať v tomto najkrajšom období v roku. Všetkým prajeme krásne adventné obdobie,“ znie popis od kapely pod videom, ktoré si podľa ohlasov získalo nejedného fanúšika.

Za 2 dni sa im podarilo nazbierať viac ako 70-tisíc pozretí a je jasné, že do Štedrého dňa z tohto bude nový slovenský vianočný hit.

Barbora zdieľala aj fotografie z natáčania

Čo povieš na túto vianočnú skladbu?

Zdroj: YouTube/Sám sebou

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News