Speváčka Sima

Speváčka Sima je známa tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva a hravo si poradí s neprajnými fanúšikmi. Inak tomu nebolo ani teraz. V príbehu na jej Instagrame totiž pribudol poriadny hejt, ktorý aj patrične okomentovala. Kritičke tak poslala veľavravný odkaz, ktorým jej vyčistila žalúdok. 

Snahu niekedy neocenia

Je jasné, že väčšina známych tvárí v našom šoubiznise si cestu k sláve vydláždila potom a krvou. Na svojej hudbe neustále makajú a aj po rokoch tvrdej práce sa snažia stále napredovať. Niektorí neprajní ľudia to ale nevedia oceniť a závidia natoľko, že na sociálnych sieťach hejtujú jedna radosť. A samozrejme, že dotyčných spevákov či hercov sa to dotkne.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka Sima si ale s takýmito ľuďmi hravo poradí, čo sme ti už dosvedčili v predošlých článkoch. S kritikou sa stretla už v januári, kedy fanúšikovia tvrdili, že odkopírovala pieseň od speváčky TINI. Aj v júni si s takýmito hejtermi poradila po svojom a naschvál sa pred nimi vykúpala v bazéne so známym raperom. 

Speváčka Sima si s hejtermi hravo poradí

Tento nepekný komentár sa ale dotýka jej kariéry. Cestu k sláve si tvrdo vymakala, no niektorí ľudia nevedia stráviť, že je na očiach verejnosti takmer neustále.

Sima
zdroj: Instagram/simonahegerova

Jednej z fanúšičiek sa Simina hudba nepáči, a tak to musela aj prejaviť. A to celkom nepekným spôsobom. Priamo na Facebooku, čo si všimla aj Sima.

„Keď je o nej furt umelo vytvárané PR… Keby sa mala presadiť ako väčšina slovenských (a kvalitnejších) speváčok, tak by na trendy ani nepomyslela. Bola by spokojná aj s pár tisíc počúvaniami a rozmýšľala by nad profesiou na uživenie popri hudbe. Asi toľko o tom, z koho sa na SK robia Áčkové hviezdy, reagovala fanúšička na poslednú vydanú pieseň Simy, ktorá sa iba po niekoľkých dňoch od zverejnenia na YouTube dostala na prvé miesto v kategórii Trendy.

„Pani zlatá, asi sa vám teraz otočí svet opačne, pretože ,áčkové hviezdy‘ nevytvára PR… Ľudí nezaujíma umelo vytvorené PR… Ľudia to vycítia… Ľudí zaujíma len to, či sa im skladby páčia alebo nie 🙂 Ešte, že ma tam, kde som, nedostalo nejaké platené PR hahaha, ale HUDBA, moje TEXTY a fanúšikovia 🙂 Tak nabudúce, keď budete chcieť ,odborne‘ komentovať, tak aspoň majte reálne argumenty. Pekný dník,“ okomentovala hejt Sima a dostatočne tým dala pani najavo, že jej takto ubližovať nikto nebude.

Speváčka Sima
zdroj: Instagram/simahegerova

A za pravdu dáš Sime určite aj ty. Musíš uznať, že speváčka má naozaj zaujímavú a chytľavú hudbu, ktorá určite neraz roztancovala aj teba. Tak čo povieš, reagovala by si rovnako?

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News